Česká značka MOJE  nabízí rozmanité možnosti v oblasti dekorativní kosmetiky. Já jsem měla možnost pár produktů vyzkoušet a zhodnotit je.

Začnu gel lakem na nehty, o kterém jsem již psala podrobnější článek. Ale ve zkratce – lak je velmi dobrý, krásně kryje, dlouho drží, aplikace je snadná – za mě jednoznačně ANO! Pro mě je to zatím nejlepší produkt od MOJE.

Je libo pudr? MOJE má v nabídce rozjasňující pudr a matující kompaktní pudr. Já jsem vyzkoušela matující kompaktní pudr č. 1 a byla jsem vcelku spokojená. Není to žádný zázrak, ale ani nic špatného. Takový střed. Pudr je lehoučký, na obličeji ani není cítit. Zato jde ale lehce vidět – dělá takové světlé blýskavé odlesky. To je ale naštěstí velmi nepatrné. Neporušený vydrží jen pár hodin, pak začne pronikat více do pokožky a shromažďuje se v záhybech kůže, vráskách apod. Nicméně ale účel splňuje – sjednotí pleť, zakryje malé nedokonalosti a působí přirozeně. Kvalita podle mě převyšuje cenu, která je více než příjemná – pouhých 59,- Kč.

MOJE matující kompaktní pudr č. 1

MOJE matující kompaktní pudr č. 1

Co takhle stíny? Těch najdeme spoustu odstínů, já mám trio očních stínů č. 2, kde převládají samé krásné a přirozené barvy – bílá společně se světle a tmavě hnědou. Balení je praktické – malé, lehké a uzavíratelné, takže ideální na cestování. Bohužel stíny jsou svými účinky na můj vkus nedostatečné a tak odpovídají své ceně – 49,- Kč. Nemyslím si, že jsem nějak náročná, ale stíny by měly vydržet minimálně několik hodin. Nechci žádné perfektní krytí ani výdrž. Jen průměr alespoň. Ale ačkoliv jsou stíny dobře pigmentované a mají hezké barvičky, po nanesení vydrží velmi krátkou dobu. Po takové hodině se slévají a zalezou do očních záhybů, stávají se méně viditelnými a lehce rozmazanými. Což, jak každý uzná, je nepěkné a mě nezbývá nic jiného, než si přiznat, že tyto stíny pro mě byly zklamáním. Nedoporučuji je na celodenní nošení, maximálně jen na pár hodin. Ale jsou ideální na večer, nebo pokud chcete vyzkoušet různé barvičky, zjistit, které vám sedí a jaké vám jdou k barvě očí. Toto jsou stíny na „hraní“, řekla bych – jejich úbytek vás nebude mrzet, jelikož je cena velmi slušná. A tak můžete zkoušet kouřové stíny, různé kombinace, stínování… Jo, kosmetika je přeci zábava především!

MOJE oční stíny Trio č. 2

MOJE oční stíny Trio č. 2

A rtěnka? Vyzkoušela jsem zvláčňující rtěnku č. 1, což je rtěnka s klasickým „rtěnkovským“ vzhledem a krásným obalem. Nevím, jak je to u ostatních odstínů, ale u toho mého je potřeba několika vrstev, aby byla barva rtěnky pořádně vidět. Tedy nesmím zapomenout na balzám pod rtěnku, protože rtěnka moc nehydratuje (spíše naopak), přestože by měla hydratovat po celý den. Příjemná je přítomnost ricínového oleje ve složení. Výdrž je průměrná – rtěnka se musí dokreslovat a upravovat během dne. Také při jídle je dobré si na ni dávat pozor. Odličuje se dobře a já ji hodnotím průměrně. Určitě je dobrou volbou, pokud chcete dát rtěnku někomu jako milý dáreček, či udělat někomu malou radost. Jsem si jistá, že potěší. Tentokrát cena odpovídá kvalitě – 49,- Kč.

MOJE rtěnka zvláčňující č. 1

MOJE rtěnka zvláčňující č. 1

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..