Pro ochranu a obnovu vlasů poškozených Sluncem používejte speciálně určené produkty jako jsou oleje, séra, fluidy, šampóny a masky. Slunci vystavenou pokožku vždy ošetřete hydratačním mlékem po opalování. Speciální solární kosmetika obsahuje aktivní složky bojující proti negativním projevům slunečního záření. Tyto složky mají silné antioxidační, vyživující, hydratační a zklidňující účinky. Pamatujte si, že vlasům stačí dopřát chvilku péče a budou vyživené a dobře chráněné před slunečním zářením. Ochrana vlasů je nejlepší prevencí před jejich poškozením. Vlasy budou i po slunění zářivě lesklé a zdravé bez potřeby radikálního střihu.

Sluneční kosmetika MedaVita Solarich

Chránit, vyživovat a hloubkově hydratovat! Pouze tak lze čelit škodlivým účinkům slunečního záření. Srdcem řady sluneční kosmetiky MedaVita Solarich je baobabový olej. Olej získaný ze stromu Baobabu afrického je zázračným spojencem krásy a zdraví. Baobab pochází z tropických oblastí Afriky, která je plná kouzel a tajemství.

Baobabový olej lisovaný za studena ze semen plodů je skutečným lékem pro pokožku a vlasy, stejně (možná ještě více) než arganový olej nebo olej z Monoi. Olej z Baobabu je bohatý na aminokyseliny, mastné kyseliny a spoustu důležitých vitamínů jako je vitamín C, beta karoten a vitamín A. Olej má také velmi vyživující, zvláčňující, protizánětlivé, antioxidační, vyhlazující a proti stárnoucí účinky (anti-age efekt).

Olej z Baobabu je zázračným spojencem krásy a zdraví.

Produkty solární řady MedaVita Solarich jsou navíc obohaceny o Aloe vera s hydratačními a zklidňujícími účinky, extrémně vyživujícím bambuckým máslem, kolagenem pro pružnost vlasů a komplexem Amino Concentrée, který obnovuje poškozené vlasy a chrání je před slaným vzduchem, větrem a chlórem. To vše doplňují aktivní solární filtry, které obalují vlasy a chrání jej před Sluncem.

MedaVita Solarich voděodolný sprej na vlasy

Baobab africký

Africký strom Baobab je ve své domovině považován za posvátný. Traduje se o něm, že je stromem hojnosti: stále zelený, svěží a plný ovoce. Muži je uctíván a považují ho za Boha. Dle pověsti skuteční Bohové začali žárlit a proto tento statný strom hrdosti převrátili. Od té doby  kořeny stromu vyrůstají až nad úroveň přilehlé zeminy.

Baobab africký je pověstný svými účinky nejen ve farmaceutickém průmyslu, ale také v potravinářství. U těch největších a nejstarších exemplářů je odhadováno jeho stáří až na 5000 let. Pro původní obyvatele je Baobab zdrojem potravy, léků a také poutním místem. Do jeho koruny může šplhat pouze „modrý muž“. Koruna stromu je úkrytem nejrůznorodější fauny. V noci zde lze pozorovat netopýry, kteří jsou lákáni na sladký nektar květů. Z rušného nočního života vycházejí legendy o obývání koruny stromů duchy.

Kmen stromu dorůstající 5 až 15 metrů je schopen akumulovat až 120 tisíc litrů vody. V případě nadměrného sucha přirozená zásobárna vody stromu vydrží na přibližně 500 let. Plody připomínají kokosy protáhlejšího tvaru dorůstající délky až 40 centimetrů. Pod tvrdou skořápkou se skrývá extrémně výživná dužina.

Dužina obsahuje trojnásobek vitamínu C než je obsaženo v pomerančích a o 50 % více vápníku než je ve špenátu. Dále obsahuje velké množství oxidantů, draslíku a železa. Na africkém kontinentu jsou plody považovány za základní potravinu.

MedaVita Solarich šampón pro vlasy a tělo po slunění

Sprchový šampón MedaVita Solarich s uklidňujícími, povzbuzujícími a osvěžujícími účinky obnovuje rovnováhu pokožce a vlasům vystaveným negativním atmosférickým vlivům jako je Slunce, vítr a mořské soli a chlóru. Šampón zachovává opálení a je vhodný pro každodenní použití. Šampón obsahuje olej ze stromu Baobab, lisovaný za studena, který díky svým antioxidačním, zklidňujícím a uhlazujících vlastnostem intenzivně vyživuje a předchází stárnutí pokožky a vlasů. Aloe vera a Alantoin přináší hydrataci a zklidnění a proteiny kolagenu pomáhají udržovat pružnost pokožky a vlasů. Sprchový šampón MedaVita Solarich je vhodný pro všechny typy pokožky a vlasů.

MedaVita Solarich šampón pro vlasy a tělo po slunění

MedaVita Solarich šampón pro vlasy a tělo po slunění

MedaVita Solarich obnovující sprej před a po slunění

Obnovující sprej vhodný jak pro pravidelnou péči, tak i před a po slunění. Díky přítomnosti UVA/B filtrům chrání strukturu i barvu vlasového vlákna vystavovaného negativním vlivům – Slunce, sůl, vítr a chlór. Speciální konzistence emulze ve spreji dovoluji uskutečnit intenzivní relaxační a regenerační působení, které usnadňuje rozčesávání vlasů, opravuje poškozenou strukturu keratinových vláken vlasů a zároveň zanechá vlasy lehké. Obnovují sprej MedaVita Solarich obsahuje olej ze stromu Baobab, lisovaný za studena, který díky svým antioxidačním, zklidňujícím a uhlazujících vlastnostem intenzivně vyživuje a předchází stárnutí pokožky a vlasů. Alantoin a Pantenol dává vlasům hydrataci a hebkost. Přítomný kolagen vytváří kolem vlasů ochranný film.

MedaVita Solarich obnovující sprej před a po slunění

MedaVita Solarich obnovující sprej před a po slunění

MedaVita Solarich solární olejový vodě-odolný sprej

MedaVita Solarich solární olejový vodě-odolný sprej chrání vlasy před i během slunění. Olej ve spreji dodává vlasům lesk a mokrý vzhled, působí antioxidačně a je vodě-odolný (water resistant). Solární ochranný vlasový olej ve spreji s UVA/B filtry. Sprej propůjčuje vlasům mokrý vzhled a chrání vlasovou strukturu a barvu před vyšisováním a vyblednutím Sluncem. Jeho bohatá, ale lehká textura poskytuje vlasům intenzivní výživu vlasům a vytváří lesklý mokrý efekt. Sprej je vodě-odolný, čímž chrání vlasové vlákno před agresí chlóru a mořské vody. Olejový solární sprej MedaVíta Solarich obsahuje olej ze stromu Baobab, který intenzivně vyživuje a chrání vlasové vlákno před oxidativním poškozením. Zároveň vlasy zklidňuje a vyhlazuje jejich strukturu.

MedaVita Solarich solární voděodolný vlasový olej ve spreji

MedaVita Solarich solární voděodolný vlasový olej ve spreji

MedaVita Solarich hydratační maska po slunění

Zjemňující maska na vlasy MedaVita Solarich, intenzivně hydratační, vyživují a obnovující vlasové vlákno vystavované Slunci, soli, větru a chlóru. Díky jejím intenzivním filmogenním vlastnostem se vlasy snadno rozčesávají a získají plynulost a dynamiku. Maska obsahuje olej ze stromu Baobab, lisovaný za studena, který díky svým antioxidačním, zklidňujícím a uhlazujících vlastnostem intenzivně vyživuje a chrání vlasové vlákno před škodami způsobené oxidací. Máslo Karité přináší hloubkovou hydrataci a vysoký stupeň výživy. Hydratační maska MedaVita Solarich  je vhodná pro všechny typy vlasů.

MedaVita Solarich hydratační maska po slunění

MedaVita Solarich hydratační maska po slunění

MedaVita Solarich multifunkční DD krém

Multifunkční vlasový krém „Dynamic Doing“ chrání barvu a strukturu vlasového vlákna před vysušováním způsobené Sluncem, větrem, mořskou solí a chlorovanou vodou. Díky přítomnosti UVA/V solárním filtrům provádí intenzivní kosmetickou akci bez zatížení a chrání před škodami způsobené slunečními paprsky. Vyživuje, hydratuje, rozřazuje a usměrňuje vlasy. Speciální složení je na půli cesty mezi péči a stylingem, které DD krém činí mimořádně všestranným. Krém umožňuje u kudrnatých a vlnitých vlasů získat perfektní definici bez zatížení a působí proti krepatění. MedaVita Solarich DD vlasový krém obsahuje olej ze stromu Baobab, lisovaný za studena, který díky svým antioxidačním, zklidňujícím a uhlazujících vlastnostem intenzivně vyživuje a chrání vlasové vlákno před škodami způsobené oxidací. Ceramidy posilují a chrání vlasové vlákno před lámáním. Krém je vhodný pro všechny typy vlasů.

MedaVita Solarich multifunkční DD krém

MedaVita Solarich multifunkční DD krém

MedaVita Solarich regenerační tělové mléko

Regenerační emulze – fluid anti age pro každodenní péči, vhodná je pro slunění, dává úlevu pokožce obličeje a těla vystavované působením slunečních paprsků, napomáhá normalizaci pokožky a obnovuje hydrolipidický plášť, bojuje proti vysušování a díky rychlému vstřebávání účinků bez zbytků, uchovává opálení. Tělové mléko MedaVita Solarich obsahuje olej ze stromu Baobab, lisovaný za studena, který díky svým antioxidačním, zklidňujícím a uhlazujících vlastnostem intenzivně vyživuje a chrání pokožku před škodami způsobené oxidací. Alantoin, Aloe vera, máslo Karíté a Bisabol přináší hydrataci a zklidnění. Proteiny kolagenu pomáhají udržovat pružnost pokožky. Emulze je vhodná pro všechny typy pokožky.

MedaVita Solarich regenerační tělové mléko

MedaVita Solarich regenerační tělové mléko

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..