Tým specializovaných školitelek společně s bioložkou z MedaVity Vám představí, jak správně pečovat o vlasovou pokožku. Naučí Vás rituálům pro vlasy vašich zákaznic. nebudou chybět ani relaxační a odpočinkové masáže vlasové pokožky. To vše doplněno i diagnostiku vlasů pomocí mikrokamery.

Zdravý vlas začíná u zdravé vlasové pokožky. I v dnešním uspěchaném světě dopřejte vlasové pokožce dostatečnou péči. Dopřejte si krásný den. Celé školení bude doprovázet relaxační hudba a vůně bylinných čajů připravených pro vaše osvěžení. 

MedaVita školení 2014

Termíny školení:

18. 05. 2014 OSTRAVA  Prodejna MJC Zlín, 30. Dubna 3003, Moravská Ostrava

19. 05. 2014 ZLÍN Interhotel Moskva, náměstí Práce 2512, Zlín

20. 05. 2014 PLZEŇ Salon Prodige, Slupská 4, Plzeň

Informace

Cena vstupenky na celodenní školení je 480 Kč (20 €). Začátek školení je v 10:00. Pro všechny termíny školení je omezená kapacita (max. 30 osob). Vstupenky v předprodeji zakoupíte na všech provozovnách MJC Zlín, prostřednictvím telefonu +420 7774 892 016.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..