Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na masku Enjoy od Medavity Fialová. Jaká by byla výsledná barva, když se barvím doma běžně prodejnými barvami na černo popř. tmavě hnědo. Jestli by mi to při použití fialové masky házelo jen lehké odlesky do fialova, ale barva by zůstala stále černá nebo by mi vlasy úplně zfialověli a nebo by to nemělo žádný efekt na tmavých vlasech. Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,

Denisa B.

Dobrý den Deniso,

velmi tmavé a černé vlasy odráží pouze minimální zlom světla. V případě použití fialové masky Medavita Enjoy docílíte velmi jemného fialového odstínu, který bude nejvíce viditelný ve venkovním prostředí obvzláště na Slunci. Maska obsahuje velké množství přímých barvících pigmentů, proto je velmi důležité být během aplikace velmi obezřetný. Postupuje podobně jako při barvení (tj, použití rukavic, kontury obličeje namažte krémem). Maska navíc vlasy dokonale zregeneruje a dodá jim perfektní hebkost. Kyselé pH barevné masky Medavita Professionali Enjoy pomáhá uzavírat vlasové šupinky a dává extrémně lesklý výsledek.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..