Medavita Prodige je nová řada produktů profesionální vlasové kosmetiky pro velmi intenzivní ošetření poškozených vlasů. Intenzivní a okamžité ošetření, které revitalizuje a obnovuje pevnost vlasů a působí jako okamžitý opravář vlasového vlákna. Řada Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. 

Díky synergii vědy a přírody Medavita Prodige garantuje okamžité a viditelné výsledky a poskytuje tak vlasovou péči s velmi vysokým standardem. Prodige obnovuje krásu vlasů během 4 týdnů. Výsledkem jsou regenerované, hebké, lesklé a silné vlasy. Pomocí Prodige je možné ošetřit jakkoliv poškozené vlasy, protože působí různou intenzitou na různé poškozené partie vlasů. Kompletní ošetření Medavita Prodige začíná v kadeřnickém salónu a pokračuje v domácím prostředí. Pro ošetření vlasů pomocí programu Medavita Prodige nejsou nutné časté návštěvy kadeřnické salónu. Kúra začíná v salónu a poté pokračuje ve vaší koupelně po dobu 4 týdnů.

MedaVita Prodige: Znovuzrození vlasů

MedaVita Prodige: Znovuzrození vlasů

Řada Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. 

Medavita Prodige není pouhou péčí i poškozené vlasy, ale znovuzrození vlasů. MedaVita Prodige je vysoce intenzivní ošetření vlasů aktivované v salónu a doma dovedené k dokonalosti. Znovuzrození vlasů v pouhých 4 týdnech.

Znovuzrození vlasů MedaVita Prodige je založeno na lipozomech, které jsou schopny navrátit vlasům život. Leucin, isoleucin a valin  zvyšují účinnost přenosu aktivních molekul do potřebných míst kapilární struktury vlasů. Lipozomy regenerují hlubokou strukturu vlasového stonku a okamžitě jej posilují a dodávají vlasům hebkost. Taurin eliminuje stárnutí vlasové struktury a vrací vlasům vitalitu a sílu. Navíc taurin posiluje vlasový folikul a stimuluje růst vlasů. Ceramidy pomáhají udržet přirozenou lipidickou bariéru vlasů neporušenou. Ceramidy podporují přirozenou hydrataci a elasticitu vlasů. Navíc dodají vlasovému stonku plnost, sílu a odolnost. Vitamín B5 propůjčuje poškozeným vlasům zářivý lesk. Navíc hloubkově hydratuje, dodává vlasům plnost a zabraňuje třepení konečků vlasů. Vitamín B5 chrání vlasy i vlasové folikuly.  Sezamový olej je obzvláště vhodný pro ošetření suchých a krepatých vlasů, protože vlasům dodá hebkost a plnost. Díky obsahu vitamínu E má sezamový olej vyživující, hydratační, zacelující a regenerační účinky. Minerály (měď, železo, křemík, zinek, hořčík) dodají vlasům základní živiny. Minerály působí přímo ve vnitřní struktuře vlasů a výsledkem budou zdravé, plné a přirozeně lesklé vlasy. Proteiny kašmíru zabraňují lámání vlasů a třepení konečků vlasů. Kašmírové proteiny rekonstruují kapilární strukturu vlasového stonku, vyhlazují kutikulu vlasu, obnovují jemnost a přirozený lesk. Vlasy budou hebké, hedvábné, zářivě lesklé a elastické.

MedaVita Prodige: Znovuzrození vlasů

MedaVita Prodige: Znovuzrození vlasů

Aktivace ošetření Medavita Prodige v salónu

Ošetření Medavita Prodige začíná v salónu podrobnou diagnostikou stavu vlasů a vlasové pokožky. V závislosti na stavu vlasů odborník určí postup ošetření a doby působení jednotlivých fází. Základní ošetření Medavita Prodige se skládá z 5 kroků.

Profesionální ošetření vlasů MedaVita Prodige v 5 krocích

Profesionální ošetření vlasů MedaVita Prodige v 5 krocích

Prvním krokem je detoxikace a remineralizace vlasového vlákna pomocí bahna Medavita Prodige Detoxing Mud Fango Detossinante Lunghenzze s pH 6,5. Detoxikační bahno odstraňuje z vlasů veškeré nečistoty usazené na vlasy ze znečištěného okolí a zbytky vlasové kosmetiky a  stylingových produktů. Bahno zanechá vlasy dokonale čisté a hydratované díky remineralizačního působení mikronizovaným a vyživujícím zeleným jílem a sezamovým olejem.

Po opláchnutí pokračujte aplikací šampónu Medavita Prodige Restoring s pH 5,5, který zpevňuje a revitalizuje vlasová vlákna. Šampón jemně čistí a zároveň obnovuje hloubkovou strukturu vlasového vlákna.  Vlasy získají zpět ztracený jas a sílu. Po opláchnutí šampónu pokračujte aplikací posilujícího krému Medavita Prodige.

Posilující proteinový krém MedaVita Prodige Fortying Protein Cream s pH 4 s obsahem aktivních aminokyselin vyživuje a posiluje vlasovou strukturu, regeneruje vlasový stonek do hloubky a okamžitě navrací vlasům pevnost a hebkost. Posilující krém nechejte na vlasech působit 10 minut a poté aplikujte proteinové máslo MedaVita Prodige Sealing Protein Butter. Proteinové máslo vlas hydratuje, vyživuje a uzavírá vlasovou strukturu. Po 10 minutách pokračujte aplikací lociónu MedaVita Prodige.

Loción ve formě ampulí MedaVita Prodige Rejuvenationg s pH 3 s anti-age účinkem dodává vlasům okamžitou sílu, hebkost a zářivý lesk. Loción podporuje plnost vlasů a revitalizuje oslabené a unavené partie. Díky závěrečnému lociónu budou i nudné a matné vlasy vypadat svěží a plné elánu. Loción z vlasů neoplachujte a dále pokračujte jako obvykle.

Postup salónního ošetření MedaVita Prodige

Postup salónního ošetření MedaVita Prodige

Domácí péče MedaVita Prodige

Domácí péče MedaVita Prodige intenzivního znovuzrození vlasů se skládá ze 4 kroků. Prvním krokem je čistění vlasu šampónem. Poté následuje vlasová infuze plná proteinů. Pro zafixování proteinů ve vlasu a jejich vyhlazení se aplikuje speciální maska s nízkým pH. Závěrečným krokem ošetření je vlasový perfektor s okamžitým účinkem.

MedaVita Prodige domácí péče

MedaVita Prodige domácí péče

Šampón MedaVita Prodige Revivifying s pH 5,5 regeneruje vlasové vlákno a zanechá vlasy ultra-hedvábí. Šampón jemně čistí zatímco intenzivně vyživuje a regeneruje strukturu oslabených vlasů. Šampón navrací vlasům ztracenou vitalitu a přirozený lesk.

Sérum na vlasy MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum s pH 4 okamžitě restrukturalizuje vlasové vlákno. Aktivní koncentrát aminokyselin a minerálů vyživuje proteinovou strukturu vlasů a regeneruje vlasy do hloubky. Vlasy budou okamžitě silnější a hebčí.

Uzamykací maska na vlasy MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering s pH 2,8 zpevňuje a uzavírá vlasové vlákno. Maska uzavírá kutikulu vlasů, čímž zabraňuje ztrátě aktivních složek ošetření MedaVita Prodige. maska vyživuje proteinovou strukturu vlasů a regeneruje vlasovou strukturu s okamžitým efektem.

Vlasový perfektor MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector s pH 5 okamžitě restrukturalizuje vlasové vlákno. Sprej s okamžitým účinkem uhladí vlasovou kutikulu a dodá vlasům měkkost a hebkost. Sprej zabraňuje lámání vlasů a vlasy zanechá přirozeně lesklé a plné vitality.

MedaVita Prodige: Domácí péče ve 4 krocích

MedaVita Prodige: Domácí péče ve 4 krocích

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..