Italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky MedaVita představuje nové barvící masky na vlasy ENJOY MASK. Na výběr je ze 6 odstínů. Všechny odstíny mohou být použity samostatně, nebo je můžete libovolně smíchat, tak vytvoříte nekonečnou řadu odstínů.

MedaVita Professionali Enjoy Barvící Maska obsahuje výtažky čaje a ovocných AHA kyselin. Barvící Maska na vlasy MedaVita Enjoy je vytvořena pro tónování a zvýraznění odlesků vlasů, nemíchá se s oxidační emulzí. Dává lesk, zjemňuje a vyživuje vlas. Zvýrazňuje barvený vlas, upravuje a vylepšuje barvu, tónuje melír a šedivé vlasy. Příjemná vůně čaje. Maximálně respektuje vlasové vlákno.

Obsahuje AHA ovocné kyseliny (alfa-hydroxylové kyseliny) jsou složeny z 5 druhů: borůvka, citron, pomeranč, cukrová třtina, javorový cukr. Koncentrované pigmenty dávají odlesky, které jsou intenzivnější při delší době působení a dovolují dosáhnout viditelných výsledků v různých výškách tónu s jediným odstínem masky. Kyselé pH pomáhá uzavírat vlasové šupinky a dává extrémně lesklý výsledek.

Stříbrný odstín barvící vlasové masky MedaVita Enjoy má vystříbřující efekt a je tedy vhodný pro blond a bílé vlasy. Vlasové maska v měděném, červeném a fialovém odstínu při aplikaci na odbarvené nebo velmi světlé prameny vytváří tzv. crazy efekt.

 

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..