Italská společnost MedaVita od samotného zrodu vyrábí vlasovou kosmetiku s vysokým obsahem přírodních aktivních složek získaných z absolutně obnovitelných zdrojů. MedaVita vyniká především schopností vytvářet produkty schopné bojovat s anomáliemi vlasové pokožky. Zdravá a elastická pokožka je nezbytným předpokladem pro růst zdravých a krásných vlasů. 

Péče přímo na míru

Tým technologů a špičkových trichologů pro Vás ve spolupráci s profesionální vlasovou kosmetikou MedaVita připravil unikátní Diagnostiku vlasové pokožky a vlasů. Na základě jednoduchého testu Vám pomůžeme vybrat správnou vlasovou kosmetiku nejen pro zdraví vlasové pokožky, ale také pro krásu vlasů. MedaVita nabízí širokou škálu řešení péče o pokožku a délek od kořínků až po konečky. Neváhejte a zjistěte si svou optimální péči v závislosti na svém typu vlasů a vlasové pokožky. Diagnostiku vlasové pokožky a vlasů najdete ZDE.

Test: Diagnostika vlasů a vlasové pokožky

Péče o vlasovou pokožku

Účinný nástroj v boji proti padání vlasů přichází z přírody. MedaVita Lotion Concentreé představuje 13 aktivních přírodních složek s extrémní vitalitou a silou. MedaVita Lotion Concentreé stimuluje nový růst, posiluje systém ukotvení vlasového vlákna ve vlasové pokožce a prodlužuje životní cyklus vlasu. Ampule MedaVita Lotion Concentreé jsou jedním z 5 výrobků proti vypadávání vlasů, které mají mezinárodní patentované složení. Číslo patentu WO99/20232. Účinnost ošetření je testovaná v laboratořích a potvrzena certifikáty.

Pro všechny muže, kteří chtějí bojovat proti padání vlasů je určena péče MedaVita Lotion Concentreé Homme. Program proti padání vlasů pro muže obsahuje aktivní rostlinné látky, které díky obsahu aktivních rostlinných látek stimuluje nový růst, posiluje kotvící systém vlasu a prodlužuje jejich životní cyklus. Složení je obohaceno o složku Serenoa Repens, která zpomaluje přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron (DHT) – hlavního viníka androgenetické alopecie. Účinnost potvrzena ve více než 73 %.

Existují různé druhy lupů. MedaVita Puroxine nastolí pořádek a za 4 týdny nebude po odlupujících se šupinkách ani stopy. Tajemstvím této léčivé péče proti lupům je synergický účinek myrhy, Piroctone Olamine a kyseliny salicylové. Tyto aktivní látky snižují  množství mikroorganismů odpovědných za svědění pokožky, zabraňují šíření bakterií a odlupování vlasové pokožky.

Důslednost a pravidelnost jsou základními pravidly péče o vlasovou pokožku trápící nadměrná tvorba mazu. Cílem je navrátit rovnováhu vlasové pokožce pomocí přípravků MedaVita Requilibre. Řada produktů MedaVita Requilibre jemně rozpouští nadbytečný maz, utišuje podráždění a zanechává vlasovou pokožku hloubkově čistou. Vlasy tak zůstávají čisté a krásné po delší čas.

Přehnaně citlivá vlasová pokožka je vlastnost, které je třeba věnovat zvýšenou pozornost. MedaVita Velour představuje péči vytvořenou pro navrácení rovnováhy vlasové pokožce a uklidnění podrážděných a zarudlých míst. Výjimečnost ošetření tkví v tajemství utišujících a obnovujících vlastností aktivních rostlinných složek určených pro citlivou a podrážděnou vlasovou pokožku.

Vlasová kosmetika MedaVita

Péče o vlasové délky

Vlasové délky jsou neživé části vlasu, které již nejsou schopny se samostatně obnovovat. Na jejich oslabení se podílí fyziologické procesy jako je dehydratace či stárnutí, chemické či technické ošetření, ale také působení tepla a vnější agresivní faktory (Slunce, vítr, smog), kterým každý den vlasy vystavujeme. Výsledkem je poškození vlasového vlákna, zničená vnější vrstva vlasu, kutikuly, ztráta pevnosti vlasového vlákna, jeho dehydratace a rozdvojení konečků. Vlasy ztrácí svůj lesk, pružnost a pevnost.

Řešením je MedaVita Beta-Refibre. MedaVita Beta-Refibre obnovuje, regeneruje a posiluje vlasovou kutikulu a současně chrání vlasy před negativními fyziologickými vlivy jako je dehydratace či stárnutí. Vyčerpané, poškozené a oslabené vlasy získají znovu svou vitalitu, pevnost a sílu. Molekuly betakarotenu se zachytí v trhlinách vlasového vlákna, kde aktivně působí a prodlužují aktivní účinek obnovy vlasů. Betakaroten je zdatný antioxidant, který aktivně bojuje proti volným radikálům.

Suché, křehké a oslabené vlasy naleznou svou každodenní výživu v řadě produktů MedaVita Nutrisubstance. MedaVita Nutrisusbtance hloubkově vyživuje, hydratuje a chrání vlasy před volnými radikály. Péče minimalizuje známky stresu po chemickém či technickém ošetření. Navrací vlasům zdravý vzhled a lesk. Díky MedaVita Nutrisubstance získají vlasy svou pravidelnou dávku hydratace, neboť zdravé a krásné vlasy vyžadují správnou životasprávu. Hlavní složkou péče je karité, bambucké máslo, které se již po několik století používá k ochraně pokožky před dehydratací.

Dávat vlasům hustotu a objem je jako stavit palác. Nutno začít u kořínků. MedaVita Hairchitecure promění jemné vlasy bez objemu na nepřehlédnutelné architektonické dílo od kořínků až po konečky. Tajemstvím správného volumizačního efektu je vyvážená hydratace vlasového vlákna tak, aby kořínky získaly svůj objem a vlasové vlákno hustotu. MedaVita Hairchitecture navrací pevnost, hebkost, vzdušnost a absolutní lehkost.

Hladké vlasy jsou dokonalé, pokud je vyhlazení perfektní. MedaVita Lissublime umožňuje dosáhnout dokonale hladkých vlasů díky aktivním vlastnostem, které jsou filmogenní, strukturační a působící proti krepatění. MedaVita Lissublime regeneruje, posiluje a intenzivně hydratuje vlasy, které zůstávají hladké, lesklé a snadno upravitelné po dlouhý čas. Hlavní aktivní složkou celého ošetření je kukuřice, která chrání, dává strukturu a působí antistaticky.

Elasticita, hebkost, ale také perfektně definované vlny. Kudrnatým vlasům se nesmí podřizovat, je nutné je ovládnout. Pro snadnou úpravu vlnitých a kudrnatých vlasů je určena řada vlasové kosmetiky MedaVita Curladdict. Díky antioxidačním a obnovujícím vlastnostem aktivních složek intenzivně regeneruje, posiluje a hydratuje vlasové vlákno, které získává lesk a hebkost. Výsledkem budou maximálně definované a pružné vlny s dlouhotrvajícím účinkem.

Barvení vlasů je investice,kterou je potřeba chránit a dobře opatrovat. MedaVita Luxviva je ideální pomocník pro ochranu barevného kapitálu. Produkty napomáhají udržovat odstín nabarvených vlasů po dlouho dobu. Výsledkem bude živější a zářivější barva. Antioxidační účinky bojují s volnými radikály a zpomalují stárnutí vlasového vlákna. MedaVita Luxiva je ideální pro vlasy barvené, odbarvené a melírované.

Vlasová kosmetika MedaVita 2

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..