Bestsellery a novinky – to je skupina těch nejpopulárnějších produktů. A když na něčem vidíme toto pojmenování, něco to znamená. U bestselleru by to mělo znamenat osvědčenou kvalitu a měly by sem spadat jen ty nejlepší produkty, které „jdou na dračku“. Kolem novinek se zase naopak tvoří nejistá mlha, která by ale měla být co nejdříve odhalena a pokud se vydaří, tak by novinky za nějakou dobu mohly přejít do stálé nabídky. Je to vlastně takový koloběh. Dnes vám představím tělové mléko jakožto zástupce stálé nabídky a rozjasňovač, který je ještě nováček. Oba dva jsou z produkce Manufaktury.

A protože je zima, mrazy stále moc nepolevují a sluníčka je pramaličko, tak se rovnou vrhneme na představení rozjasňovače! Co v pochmurných dnech potřebujeme více, než rozzářit a projasnit obličej? Tohoto šikovného pomocníka je možné pořídit za cenu 239,- Kč, což podle mě není ani málo, ani moc.

Nezapomeňte (pokud to tedy ještě nevíte) – Manufaktura je výhradně česká firma, která si zakládá na tradici, pečlivosti, absolutnímu netestování jakýchkoliv složek na zvířatech, ohleduplnosti k přírodě, kvalitě výsledných výrobků a spokojenosti zákazníků, takže koupí čehokoliv z Manufaktury podporujete jedině dobrou věc. Už jen touto filosofií si mě značka k sobě „nakloní“, o to víc si ale cením toho, když jsou produkty účinné a fungují. Což ty od Manufaktury jsou, jak se můžete dočíst v následujících řádcích …

Rozjasňovač obsahující včelí vosk a rostlinné oleje je na výběr ze dvou variant – Silver (pro světlejší typy pleti) a Gold (pro tmavší). K rozjasňovači jsem byla zpočátku docela skeptická, protože mi přišel jako zbytečnost. Ale po jeho použití jsem přehodnotila názor a vím následující: rozjasňovač rozhodně není nutností, jedná se o postradatelný dekorativní doplněk, jehož účinků si okolí nejspíš ani nepovšimne. Neudělá vám na tváři radikální změny a ani nezamaskuje nedokonalosti.

Manufaktura pleťový rozjasňovač SILVER

Manufaktura pleťový rozjasňovač SILVER

Ale na druhou stranu nevidím důvod, proč bychom si pár jednoduchými tahy, které máme levou zadní zmáknuté za půl minutky, nemohly dopřát špetku jiskry, více jasu a k tomu výsledný rozzářený pohled. Já jsem byla překvapená, jak málo stačilo k tomu, aby se můj obličej projasnil, oči se decentně zvýraznily a já jsem tak měla zdravější, ale stále přirozenou barvu pleti a jasnější pohled.

Aplikaci s vysunovací tužkou – pokud se tak dá nazvat balení, do kterého je rozjasňovač zasazen – hravě zvládne každý. Stačí v malém množství aplikovat stříbrný/zlatavý film na partie, které si žádají o projasnění (časté je např. okolí u vnitřních koutků očí a pod obočím pro jasnější a větší oči, aplikace pod nos – pro plnější rty či dále třeba na lícní kosti).

Myslím si, že rozjasňovač, který je nyní stále zatím novinkou, má na to, aby se zařadil minimálně do stálé nabídky. Rozhodně si ho ale dovedu představit i mezi oblíbenými bestsellery, protože mě samotnou svými účinky nadchl, nenašla jsem na něm nic špatného a tak si určitě pozornost právem zaslouží!

U té zimy ještě ale zůstaneme. A to kvůli pečujícímu tělovému mléku, které je v tuto nepříznivou dobu na rozdíl od zkrášlujícího rozjasňovače nezbytný. Oproti jiným tělovým mlékům, na která jsem zvyklá, je toto více tekuté, lehčí a ne až tak husté. Hlavně teď v zimním období – ano, vím, že to omílám stále dokola, ale už se fakt nemohu dočkat, až nás zima opustí, květiny začnou kvést, ptáci zpívat a bude konečně tepleji… mám potřebu pokožku důkladně a pravidelně hydratovat. Ani si to moc neuvědomuji, ale nějak podvědomě šahám po hutných a těžších přípravcích s vidinou větší a pořádné výživy. Ty se ale vedle všeho často ne úplně snadno roztírají a navíc se déle vstřebávají. Tak proč nezkusit hutný krém vystřídat s nějakým lehčím, když pokožce bohatě postačí péče, kterou poskytuje toto jemné tělové mléko a zbytečně ji tak nezatěžuje?

Manufaktura pečující tělové mléko s hroznovým olejem a panthenolem

Manufaktura pečující tělové mléko s hroznovým olejem a panthenolem

Já to tak udělala a dočkala se jen samých pozitiv – bleskurychlého vstřebání, parádní roztíratelnosti a omamné vůně, kterou mléku propůjčuje složení s hrozny a mandlovým olejem. A další výhodou je výdrž, protože stačí jen ždibiček na pokrytí celého těla! A samozřejmě voňavé tělové mléko po ovoci a vínu se postará taktéž o důkladnou hydrataci, zpevnění pokožky a také neméně důležitou regeneraci a relaxaci. Výsledkem je pak vláčná, provoněná, hydratovaná, hebká a zároveň uvolněná pokožka.

Ačkoliv jsem zprvu nevěděla, co mohu čekat od rozjasňovače, opravdu mě svou praktičností nadchl a nyní ho používám každý den. Stačí málo, a hned díky němu vypadáte rozzářeněji, máte jasnější pohled a výraznější oči. Naopak u tělového mléka s hrozny jsem tak trochu věděla, do čeho jdu, protože již mám zkušenosti s pečujícími přípravky od Manufaktury, a z těch jsem nebyla nikdy zklamaná, vždycky jedině maximálně spokojená. Což mi toto pečující mléko opět potvrdilo. Oba přípravky za sebe mohu jedině doporučit!

 

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..