Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje májovou soutěž o vyživující a barvící masku MedaVita CHOICE v hodnotě 486 Kč. MedaVita Choice barvící a vyživující maska nejenže vlasy tónuje, ale zároveň jim dodává lesk, sílu a hebkost. Intenzivní barevné pigmenty doplňují barvu a perfektně tónují. Maska Choice zachovává vlasy vzdušné, hebké a plné života. Odstín barvící masky MedaVita CHOICE si vybere výherce v závislosti na svých preferencích a momentálních skladových zásobách. 

BEAUTY IS A CHOICE. MedaVita CHOICE jsou další generací barvících masek od italské společnosti MedaVita. MedaVita Choice zohledňuje poslední poznatky z oblasti vlasové péče ve smyslu funkčnosti a efektivity jednotlivých ingrediencí.  Zvýraznění barvy vlasů s bohatou výživou a s osvěžením v pohodlí domova. Vyživující a reflexní barvící maska nabíjí barvu a zároveň vlasy vyživuje v jednom jednoduchém kroku. Ideální pro vlasy přírodní a citlivé, a také pro vlasy, které podstoupily chemický zásah v podobě barvení, zesvětlovaní, melírovaní nebo balayage. Obohaceno o komplex nutrikeraplex ®, exkluzivní technologie společnosti MedaVita, která je založena na bázi Amino Concentrée, na oleji ze semen borůvek (omega-6/omega-3) a také na skvělých účincích kokosového oleje. Tato technologie vlasy hloubkově vyživuje a dokonale o ně pečuje.

MedaVita Choice Silver stříbrná maska na vlasy

MedaVita Choice Silver stříbrná maska na vlasy

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat do 31. 5. 2017. Začátkem června 2017 bude vylosován jeden soutěžící, který správně zodpověděl následující otázky:

1. V kolika barevných odstínech jsou k dispozici nové barvící masky MedaVita CHOICE?

2. Jak se nazývala první generace barvících masek MedaVita?

3. Jak se jmenuje řada vlasové kosmetiky MedaVita určená pro ochranu barvených vlasů? 

Správné odpovědi naleznete v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetiku www.inhair.cz. V případě, že nenaleznete správné odpovědi na internetových stránkách, sledujte náš profil na Facebooku, kde v průběhu soutěže budou průběžně zveřejněny nápovědy na soutěžní otázky. V soutěžním emailu prosím uveďte následující údaje:

Jméno a příjmení:
Adresu doručení případné výhry
Telefonní kontakt:

Upozornění: duplicitní emailové adresy a telefonní čísla budou automaticky vymazána a žádný z duplicitního kontaktu nebude do soutěže zařazen. Tímto se snažíme eliminovat neférové soutěžící, kteří zkouší zvýšit pravděpodobnost výhry zasíláním duplicitních mailů. Bez uvedení telefonního kontaktu nebude soutěžící zařazen do soutěže.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

SOUTĚŽ UKONČENA – VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

Májová soutěž o barvící masku MedaVita CHOICE v hodnotě 486 Kč je ukončena. Správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. Barvící masky jsou k dispozici v 8 barevných odstínech, které je mezi sebou možno libovolně kombinovat – stříbrný, zlatý, měděný, červený, lilkový, karamelový, béžový a  studený hnědý. 

2. Barvící masky MedaVita CHOICE nahrazují původní barvící masky MedaVita ENJOY. 

3. Řada vlasové kosmetiky pro ochranu barvených vlasů se označuje MedaVita Luxviva.

Ze správný odpovědí byla vylosována výherkyně barvící masky MedaVita CHOICE, paní Pavlína S. z Havlíčkova Brodu. Výherkyni samozřejmě blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně štěstí v připravované červnové soutěži se Salerm Cosmetics. 

Obecná pravidla soutěže na INhair.cz

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Soutěžící musí v soutěžním emailu uvést adresu doručení případné výhry. Soutěžící musí uvést telefonní kontakt, který selektuje účastníky, kteří se zúčastnili soutěže vícekrát pod různou emailovou adresou. Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 5. 2017 do 31. 5. 2017.

Vylosování a předání cen

Následující den po skončení soutěže bude ze všech správných odpovědí vylosován výherce. Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže.

Výherci budou o výhře informování elektronickou poštou. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazá

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..