Zdravím Vás,

před pár dny jsem si u Vás zakoupila liftingovou sadu na vlasy Cotril Jarulox Prodigy. Chystám si barvit vlasy a ráda bych věděla, zda je nutná časová pauza mezi barvením vlasů a vlasovou péči Cotril Jalurox pro domácí ošetření.

Děkuji za odpověď.

Martina

Dobrý den Martino,

vlasová liftingová péče Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy, obsahující  šampón, masku na vlasy a bezopalchový sprej, je vhodná k revitalizaci vlasového stonku po jakémkoli technickém či chemickém zásahu, jakým je například i  barvení vlasů. Aplikace šampónu, masky a spreje Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy je možná i tentýž den, jako barvení vlasů. Čím dříve je vlasový stonek po barvení hydratován a vyživován, tím lépe pro celkovou kvalitu vlasů.

Vlasová liftingová péče Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy

Domácí rituál krasy Creative Walk Jalurox od italské společnosti Cotril Professional představuje skutečně první a jedinečnou liftingové ošetření vlasů. Botoxové ošetření vlasů navrátí vlasům vitalitu, pružnost a zářivý lesk. Srdcem celého ošetření je silná koncentrace kyseliny hyaluronové, která vlasový stonek obnovuje, vyživuje a hydratuje zevnitř. Výsledky jsou viditelné již po prvním použití.  Výsledky byly hodnoceny na prameni vlasů nezávislými testy účinnosti mezinárodní agenturou: hydratace + 561 %, lesk + 61 %, odolnost + 42 %. rozčesatelnost + 75 % a lepší morfologie vlasy a větší průměr vlasového stonku. Jedinečné výsledky povyšují liftingové ošetření vlasů Cotril Jalurox na nejlepšího spojence pro krásu a zdraví vlasů.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..