Líčení je neodbytnou součástí života téměř každé ženy. Zkrášluje, zvýrazňuje a strhuje pozornost na to, co není tolik vidět. Každá z nás ví, že na trhu je nepřeberné množství kosmetických značek, luxusních produktů, které jsou k dostání v parfumeriích a levnějších dekorativních přípravků z drogerie. Jak se v nich ale vyznat? Povím vám, není to vůbec jednoduché. A je prakticky nemožné mít neustálý přehled o novinkách, kterými prodejci dennodenně zaplavují přední regály obchodů. A pak už nezbývá než zkoušet, testovat a porovnávat, aby si každá z nás přišla na to, co jí nejvíc sedí a našla si své favority.

Dnes vám představím tři produkty z nové kolekce dekorativní kosmetiky od Salermu. Začněme s řasenkou, což je nezbytná klasika nade vše. Bez ní není žádný make-up dokončený, to je bez debat. Tato objemová řasenkačerném odstínu výrazně prodlouží řasy a dodá jim krásnou sytou černou barvu. Manipuluje se s ní dobře, přestože její štěteček je poměrně dost malý.

Dekorativní kosmetika Salerm Cosmetics

Dekorativní kosmetika Salerm Cosmetics

Na mě samotné řasenka vypadala až moc výrazně a nepřirozeně z důvodu barvy mých řas – mám zrzavé vlasy a řasy i obočí mám světlé, nikoliv tmavé jako většina. Proto vždy, když je to možné, sahám po hnědých jemnějších variantách, které nevytváří umělý efekt a nebijí tolik do očí. Zároveň mi přišlo, že řasenka trochu slepovala řasy v jednotlivé hutnější celky, ale s trochou cviku a zručnosti se vždy dá přijít na ten správný tah, který pomůže tomuto problému předejít.

Salerm Lashes Multipler Black řasenka objemová řasenka

Salerm Lashes Multipler Black řasenka objemová řasenka

Salerm Multipler Mascaru bych doporučila všem uživatelkám s tmavými řasami, které chtějí docílit výrazného prodloužení a podtrhnout tmavé zbarvení řas. Společně s temně sytou barvou jim dodá velký objem a hustotu. Takto ošetřené řasy vydrží po celý den jako netknuté. Jen počítejte s tím, že si budete muset pořídit kvalitní odličovač, pokud ho tedy ještě nemáte, protože řasenka i při odličování drží zuby nehty.

Na post druhého pána na holení se tu hlásí oční stíny. Já mám zlatý odstín Gold, který na okolí hází blýskavé odlesky a krásné třpytky. Stíny od Salermu se, stejně jako řasenka, mohou pyšnit dlouhotrvajícím efektem a výraznou barvou. Ta je ukryta ve vysouvacím aplikátoru – dalo by se to označit za jakousi tužku. Nanesení je s ní přesné, jednoduché a zabere minimum času. Navíc se nemusíte zdržovat s věčným hledáním nějakého speciálního štětečku na oční stíny, či si je nanášet rukou a z té pak pracně, a většinou i neúspěšně, třpytky smývat. Salerm Cosmetics  nás díky tomuto inovativnímu řešení zbavil veškerých podobných starostí.

Salerm Matic Precision tužka na oči hnědá a Salerm Comfort Pure Color oční stíny gold

Salerm Matic Precision tužka na oči hnědá a Salerm Comfort Pure Color oční stíny gold

Stíny vypadají opravdu nádherně, působí přirozeně, drží jako přibité a já je mohu jenom doporučit. Z široké nabídky 10ti různých odstínů si ten svůj nebude mít problém vybrat ani náročnější zákaznice. Někdo možná nevýhodu nalezne v trochu vyšší ceně (přes 300,- Kč), ale podle mě je lepší si zakoupit jedno balení kvalitních očních stínů, které vám vydrží dlouho, než kupovat 3 balení levných stínů z drogerie, které stejně nedrží, práší a hned se smyjí.

Na závěr už jen pár slov o tužkách na oči Matic Precision. Jsou k dostání ve 3 variacích – černé, hnědé a méně časté tyrkysové. Já jsem si vybrala hnědou, která mi maximálně sedla a k mým vlasům, světlejšímu obočí a řasám se hodila přímo perfektně. I začátečník s ní jedním tahem zvládne bez problému nakreslit tenkou linku, která úžasně vyniknout očím. Její jemná textura nijak neškrabe, nepráší a ani se neláme, takže se není čeho obávat. A s výdrží se může měřit se svými „kolegy“ – je na tom tedy také velmi dobře!

Salerm Matic Precision tužka na oči hnědá

Salerm Matic Precision tužka na oči hnědá

Největší přednost Salerm dekorativní kosmetiky nacházím rozhodně v její výdrži, sytosti barev a jednoduché aplikaci. Pokud jsou pro vás právě tahle kritéria prioritou, neváhejte, prozkoumejte rozmanité odstíny a vyzkoušejte Salerm Cosmetics na vlastní kůži i vy.

 

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..