Pokud jste aktivní na Instagramu, máte rádi léto a s oblibou soutěžíte, zbystřete! Internetová parfumerie Notino.cz – si pro všechny připravila vekou letní soutěž! Ale nejspíš se ptáte – jaká jsou pravidla?

Je to více než jednoduché – stačí na svůj Instagram nahrát obrázkovou koláž (neboli fotku složenou z více fotek), díky které vyjádříte, že toto léto můžete být tím, kým chcete. Fantazii se meze rozhodně nekladou!

Určité meze se kladou jen následujícími podmínkami: soutěž  SummerYourself trvá do 13. 8. 2017 a pro zúčastnění je nutné připojit k příspěvku hashtagy #summeryourself a #notinocz. Výherce se pak může těšit na voucher v hodnotě 5000 Kč!

K létu a letní soutěži patří samozřejmě i letní líčení. A i když soutěžní příspěvky nemusejí mít nutně spojitost s kosmetikou, zde je k nahlédnutí výběr kosmetických trendů letní sezóny 2017, který přináší spoustu inspirace na letní líčení a také pro aktuální soutěž.

Tak honem, jde se fotit!

Letní soutěž s Notinem

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..