Ani se nenadějeme a je tady další letní sezóna. Jste připraveni na Slunce, moře a vyhřáté pláže?  Nezapomínejte, že stejně jako ochrana pokožky, je nutné myslet také na ochranu vlasů. Italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky MedaVita uvádí na trh novou řadu vlasové kosmetiky MedaVita Solarich, která představuje ochranné, regenerační a hydratační ošetření pro vlasy namáhané nadměrným slunečním zářením a dalšími typickými „letními“ vlivy.

Sluneční řada vlasové kosmetiky MedaVita Solarich

Díky silným účinkům rostlinných výtažků myrty obecné, lékořice a unikátního komplexu Amino Concentrée, solární vlasová kosmetika MedaVita Solarich eliminuje nadměrné vysušení a dehydrataci, UV záření, vítr, slanou vodu a chlór. MedaVita Soalrich obnovuje poškozenou kutikulu vlasů, hloubkově hydratuje, podporuje jednotnou integritu vlasového stonku a chrání barvu před vyblednutím. Již několik sekund po aplikaci se Vás zmocní hluboký pocit svěžesti a uvolnění.

Myrta obecná (myrtus communis) je malý stále zelený keř rostoucí v jižní Evropě a severní Africe. Podle starých mýtů je myrta symbolem krásy a mládí. Moderní vědecké výzkumy prokázaly, že myrta je výborné tonifikum. Díky vysokému obsahu esenciálního oleje Myrtolu má výborné antiseptické a hojící účinky. Taktéž podporuje buněčný mechanismus a dlouhověkost buněk. Aktivní látky stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Extrakt myrty se běžně používá k posílení vlasů.

Lékořice (Glycyrrhiza glabra L.) je známá bylina po staletí již využívána v indické a čínské medicíně. Lékořice původem rostla pouze v podhorským oblastech Středomoří a Asie, nyní je ovšem rozšířena po celém světě. V kosmetickém a potravinářském průmyslu se využívá extrakt z kořene rostliny. Díky obsahu glycyrrhizové kyseliny má následnou chuť a využívá se při výrobě cukrovinek. Lékořice je velmi oblíbenou přísadou především v pleťové kosmetice. Nicméně její blahodárné účinky se začínají postupně využívat i ve vlasové péči. Lékořicový olej se využívá pro své antioxidační a silné hydratační účinky.

Produkty vlasové kosmetiky MedaVita jsou obohaceny o komplex esenciálních aminokyselin Amino Concentrée. Nízká molekulová hmotnost komplexu garantuje výborné a okamžité vstřebání aktivních látek do hloubky vlasového stonku. Díky obsahu komplexu esenciálních aminokyselin jsou účinky vlasové kosmetiky MedaVita viditelné již po prvním použití.

Osvěžující šampón po slunění pro vlasy a tělo

MedaVita Solarich osvěžující šampón po slunění s pH 6 velmi jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku, která byla namáhána slunečními paprsky, větrem, slanou vodou a chlórem. Díky svým silným tonifikačním účinkům dodá pocit uklidnění a uvolnění. Dlouhotrvající osvěžující pocit je samozřejmostí.

Zklidňující maska po opalování

MedaVita Solarich zklidňující maska po opalování s pH 3,5 restrukturalizuje vlasové vlákno vyprahlé sluncem, větrem, slanou vodou a chlórem.  Díky exkluzivním ingrediencím obsažených v této unikátní vlasové masce budou vlasy opět jemné, hebké a elastické. Maska na vlasy Solarich navíc chrání barvu vlasů před vyblednutím. Samozřejmostí je také dlouhotrvající pocit zklidnění a osvěžení vlasů a vlasové pokožky.

Restrukturalizační sprej před a po slunění

Restrukturalizační dvoufázový sprej před a po slunění MedaVita Solarich s pH 3 chrání vlasy před poškozením Sluncem, větrem, solí a chlórem. Sprej obsahuje ochranné solární filtry proti UV A i B záření.  Maximální účinek je zaručen díky obsaženými komplexu tekutého kolagenu, sojovému proteinu, lékořice a myrty. První fáze působí na povrchu kutikuly vlasů a zvyšuje lesk vlasů a posiluje jejich barvu. Druhá fáze proniká do kortexu vlasů a navrací vlasům jejich plnost a pružnost. Celé ošetření obnovujícím sprejem Solarich doprovází uklidňující a chladivý pocit.

solarich2

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..