Slunce, vítr, chlorovaná či mořská voda  patří mezi rizikové faktory, které mohou nezvratně poškodit, oslabit nebo oslabit vlasovou strukturu. Silné letní sluneční paprsky narušují přirozenou ochrannou bariéru vlasů a umožňují průniku UV záření do vlasové struktury. Barva vlasů je vybledlá a vlasy působí dehydratovaně a matně. V létě je nutné chránit vlasy a vlasovou pokožkou vhodnou pokrývkou hlavy. Před odjezdem na dovolenou si taktéž nezapomeňte přibalit  do kosmetické taštičky  pár vlasových vychytávek Salerm Cosmetics, díky kterým budou Vaše vlasy po celou dobu dovolené mít styl a neodolatelný šarm.  

SALERM 21 Ochrání vlasy po celé léto

V případě slunných a tropických dnů by Vaším nepostradatelným společníkem měla být řada produktů Salerm 21. Šampón Salerm 21 hloubkově obnovuje, hydratuje a čistí vlasy a vlasovou pokožku. Vlasy budou viditelně silnější a zdravější. V případě koupání v chlorované či slané vodě je řádné mytí vlasů po koupání základním pravidlem. Ve spojení s bez-oplachovým kondicionérem zajistí vlasům maximální hydrataci i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Bezoplachový kondicionér Salerm 21 chrání vlasy před Sluncem, chlórem a slanou vodou. Stačí velmi malé množství, přibližně o velikosti malého lískového oříšku, jemně vetřít do suchých vlasů a pročesat. Díky obsahu hedvábných proteinů Salerm 21 hloubkově obnovuje oslabenou vlasovou strukturu. Provitamín B5 vlasy posiluje, regeneruje a navrací jim hebkost a zářivý lesk. Kondicionér Salerm 21 patří celosvětově k nejprodávanějším produktům Salerm Cosmetics.

Salerm 21 Maximální hydratace vlasů

BIOKERA ARGANOLOGY. Nechejte se očarovat kouzlem tisíce a jedné noci

Salerm Cosmetics doporučuje péči o vlasy zakončit výživným olejem, který vlasům dodá intenzivní lesk a záři. Výživný olej na vlasy Biokera Natura Arganology vlasy obalí hebkým sametem. Výživný olej Biokera Natura Arganology s arganovým olejem a olejem z bavlníků se okamžitě vstřebá, vlasy nezatěžuje ani nemastí. Tajemná vůně kadidla, koření a vanilky Vám dovolí prožít příběhy tisíce a jedné noci a poznat exotiku Dálného východu. 

Alternativou pro jemné vlasy může být Biokera Natura Grapeology. Hroznový olej na vlasy je vhodný i pro  velmi jemné vlasy náchylné na plihnutí. Hroznový olej chrání vlasy před působením UV/A a UV/B zářením. Navíc chrání vlasy před ztrátou přirozené hydratace a propůjčuje jim oslnivý lesk. Vyživující ochranný olej lisovaný ze španělských hroznů je extrémně bohatý na antioxidanty, které tvoří štít proti volným radikálům a předčasnému stárnutí.

Vlasové oleje na vlasy Salerm Biokera Arganology a Grapeology

SALERM KAPS FILLER. Více než pouhý keratin

Po návratu z dovolené jsou vlasy díky zvýšenému vystavení rizikových faktorů zranitelnější a náchylnější na poškození. Je důležité vlasům dopřát intenzivní ošetřující kúru, která minimalizuje projevy poškození vlasů. Keratinové ošetření nové generace KAPs FILLER propůjčuje vlasům vyhlazení a dlouhodobou ochranu před krepatěním. Šampón a maska na vlasy Salerm KAPs FILLER jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, jehož cílem bylo dosáhnout revolučního průlomu v oblasti keratinových procedur, které v současnosti existují. Salerm KAPs FILLER je prvním představitelem nové generace keratinového ošetření. Kromě vyhlazujícího účinku Salerm KAPs FILLER také regeneruje a obnovuje oslabené partie vlasového stonku. Díky patentovaným molekulám, které vyplňují trhliny ve vlasovém vláknu budou vlasy silnější s přirozenou elasticitou, hladší a lesklejší s dlouhodobou ochranou proti krepatění.

Salerm KAPS FILLER Obnovující ošetření vlasů s vyhlazením

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..