Lendan Vitamin Forza C, ošetření založené na přírodní síle vitamínu C, stimuluje regeneraci pokožky. Díky svému biotechnologickému původu chrání pokožku před volnými radikály, působí jako ochranný štít a podporuje syntézu kolagenu.

Lendan Vitamin Forza C

Svěží a zářivá pokožka

Lendan představuje kompletní ošetření založené na přírodní síle vitamínu C pro regeneraci, stimulaci, ochranu a zlepšení kvality pleti s dlouhotrvajícími účinky. Pravidelná aplikaci ošetření Lendan Vitamin Forza C viditelně zlepšuje kvalitu pleti již od prvního použití. Pleť bude  dokonale hydratovaná, pevnější, hladší a zářivější. Pryč s nudnou a demineralizovanou pokožkou.

Vitamín C?

Vitamín C je nezbytnou složkou pro naše tělo. Má silné antioxidační účinky a pomáhá eliminovat účinky toxických látek. Je zdrojem energie a vitality. Otázkou je, zda může být vitamín C v pleťové kosmetice? Odpověď je jednoznačné ano, vitamín C je důležitý pro zdravě a mladistvě vypadající pleť. Vitamín C zabraňuje poškození ultrafialovým zářením, chrání před volnými radikály a stimule tvorbu kolagenu. 

Vitamín C nejen, že podporuje tvorbu kolagenu, ale také působí jako silný antioxidant, která zabraňuje působení volných radikálů na buňky. Kolagen, společně s elastinem zajišťuje správnou funkci pokožky. Navíc podporuje hladkost a pevnost a zároveň pružnost. Kolagen je jeden z tisíců proteinů obsažených v lidském tělem. Téměř 75 % proteinů v těle je právě kolagen. Nejvíce je ho v samotné kůži. Vitamín C se svými antioxidačními účinky právě kolagen. Volné radikály na sebe vážou volné elektrony z řetězců aminokyselin obsažených v kolagenu, čímž právě poškozují kolagen. Postupem času se míra poškození neustále zvětšuje, až jsou molekuly kolagenu zcela narušeny, čímž vznikají linie a vrásky. Vitamín C aktivně zabraňuje procesu degradace buněk, neboť poskytuje volným radikálům elektron, čímž zůstávají molekuly kolagenu bez povšimnutí  a nepoškozeny.

Každý produkt pleťové kosmetiky Lendan z řady Vitamin Forza C je obohacen o extrakty a přírodní látky zvyšující a podporující účinky vitamínu C a chránící minerální výživu obsaženou v každé kapce ovocného extraktu z pomerančů.

Lendan Vitamin Forza C

Podpůrné aktivní látky

Přírodní nálož vitamínu C, A, B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B6 (pyridoxin), H (biotin), PP (niacin), aminokyseliny a cukry obsažené v pomerančovém extraktu spolu s pomerančovým esenciálním olejem mají silné regenerační a obnovující účinky na pokožku. Navíc působí jako štít před každodenním poškozením pokožky. Vitamín E, silný antioxidační efekt v kombinaci s vitamínem C podporuje hydrataci pokožky a udržuji ji dlouhodobě vláčnou a hebkou. Ceramidy podporují hydrataci vlasové pokožky a podporují soudržnost molekul vody ve všech vrstvách pleti. Solární filtry chrání pokožku před poškozením slunečním zářením.

Pečlivě vybrané přírodní aktivní látky pokožku rozjasní a navrátí jí pevnost a hladkost. Ideální pro unavenou pokožku bez známek života.

Vitamín C

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..