Proč Lendan HAIR ID? Protože každý vlas je unikátní. Lendan HAIR ID představuje první profesionální vlasovou péči speciálně ušitou na míru Vašich vlasů! Vaše péče! Lendan představuje ID HAIR, chytrou a vysoce personifikovanou vlasovou masku, kterou si sami umícháte. Lendan HAIR ID je první produktem, který zohledňuje Váš typ a potřeby vlasů. První vlasová péče, která se přizpůsobí Vašim potřebám.

Kompletní program Lendan HAIR ID zahrnuje masku SMART BASE, 8 ampulí s vysoce účinnými aktivními koncentráty a 5 ampulí s vonnými esencemi. Profesionální ošetření vlasů Lendan HAIR ID Vám umožní vytvořit až 140 unikátních kombinací vlasové péče splňující i ty nejnáročnější požadavky.

Lendan HAIR ID základní báze SMART BASE

Vše začíná u báze Lendan HAIR ID Smart Base. Maska Lendan HAIR ID s inteligentní technologií umí detekovat poškozené partie vlasů a následně je opravit. Aby byl efekt maximální, je zapotřebí do základní báze masky Lendan HAIR ID SMART BASE přidat koncentráty s aktivními složkami. Samotná báze masky Lendan HAIR ID je bezbarvá a bez jakékoliv parfemace. Na výběr máte z osmi typů aktivních koncentrátů jako je diamant, ceramidy, olejové ošetření, liposomy, hedvábí, baobab, multivitamín nebo rostlinný vosk a kmenové buňky. Vaši osobní vlasovou masku dokončíte vmícháním esencí, které zde sehrávají aromaterapeutickou úlohu.

Například pro vlasy jemné a velmi poškozené se doporučuje využít kombinace aktivních koncentrátů ceramidů a výtažků ze stromu baobab doplněnou o libovolnou esenci dle momentální nálady.

Inteligentní maska na vlasy Lendan HAIR ID

Inteligentní maska na vlasy Lendan HAIR ID

Lendan HAIR ID aktivní koncentráty

Pro maximální účinek personalizovaného ošetření vlasů Lendan Hair ID je nutné do základní báze masky přidat 2 vysoce účinné aktivní koncentráty. Lendan HAIR ID nabízí libovolnou kombinaci ze základních 8 aktivních koncentrátů:

 • Koncentrát porcelánového květu (Wax Flower Concentrate) neboli extrakt z voskovky pro zklidnění a uvolnění citlivé vlasové pokožky.
 • Olejový koncentrát (Oleo Therapy Concentrate) pro intenzivní ochranu barvy, výživu a zářivý lesk barvených vlasů.
 • Diamantový koncentrát (Diamond Concentrate) pro dokonalou a neprolomitelnou ochranou vlasů před vysokými teplotami žehliček, kulem a vysoušečů.
 • Baobabový koncentrát (Baobab Concentrate) pro navrácení plnosti a objemu ochablým vlasům bez objemu.
 • Koncentrát liposomů a hedvábí (Liposomes and Silk Concentrate) pro intenzivní zářivost, jemnost a poddajnost.
 • Ceramidový koncentrát (Ceramides Concentrate) pro hloubkovou regeneraci a obnovu poškozených a zničených vlasů.
 • Multivitamínový koncentrát (Multivitamin Concentrate) hloubková výživa pro pevnost a vitalitu vlasů.
 • Koncentrát kmenových buněk (Stem Cell Concentrate) pro intenzivní obnovu vlasů s anti-age efektem.
Lendan HAIR ID aktivní koncentrátyLendan HAIR ID aktivní koncentráty

Lendan HAIR ID aktivní koncentráty

Lendan HAIR ID esence

Vyberte si jednu z 5 esencí, které dodají vlastnímu ošetření vlasů nezapomenutelný nádech aromaterapie:

 • Smyslnost (Sensual Essence). Základem je květinová vůně s dřevitým nádech provázána tóny čokolády a vanilky, která vyvolává intenzivní pocit elegantní smyslnosti.
 • Relaxace (Relax Essence). Květinové tóny šeříku a levandule podtrhují hebkost a něžnost celého ošetření a při zavření očí vás přenesou na místo plné klidu a relaxace.
 • Energie (Energy Essence). Dotek citrusů jako je citrón, grep nebo limetka vás nabije energií s dokonalým pocitem čisté energie.
 • Čistota (Purity Essence). Zavřete oči a probuďte se v čisté přírodě. Jemná esence bez alergenů. Lehká dřevitá esence s jantarem a pižmem je navržena pro maximální měkkost a pohodlí při styku s pokožkou.
 • Štěstí (Hapiness Essence). Dětství je pravděpodobně jedním z nejšťastnějším obdobím každého z nás. Esence na bázi melounu evokuje vzpomínky spojené s dětstvím.
Lendan HAIR ID esence

Lendan HAIR ID esence

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..