Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje lednovou soutěž o dvě balení placentových ampulí Evolution CareBeauty v celkové hodnotě 482 Kč. Vlasová voda v ampulích s blahodárnými účinky placentárního proteinu se již po 3. třetí stala nejprodávanějším produktem roku. Placentární protein vyživuje vlasové cibulky, obnovuje a posiluje vlasový růst. 

Placentové ampule Evolution CareBeauty od italského výrobce profesionální vlasové kosmetiky Edelstein podporují zdravý růst vlasů. Zlepšují prokrvení pokožky, regulují tukový sekret a vyživují vlasovou cibulku. Vysoký koncentrát proteinů placenty vlas obnovuje a oživuje, zvyšuje objem i pevnost a zabraňuje vypadávání vlasů. Vhodné pro všechny typy vlasů, které potřebují dodat účinnou výživu. Ideální také pro křehké, lámavé a jemné vlasy. Zlepšují prokrvení pokožky a regulují tukový sekret.

Evolution Placentové ampule proti vypadávání

| PODPORA RŮSTU NOVÝCH VLASŮ | INTENZIVNÍ VÝŽIVA VLASOVÝCH CIBULEK | PODPORA PROKRVENÍ VLASOVÉ POKOŽKY |REGULACE TUKOVÉHO SEKRETU | HLOUBKOVÁ VÝŽIVA VLASOVÉ STRUKTURY |

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Principem soutěže je co nejpřesněji odpovědět na níže položenou tipovací otázku. Odpověď na soutěžní otázku společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

Soutěžní tipovací otázka:

Kolik placentových ampulí Evolution CareBeauty 10 ml se prodalo v roce 2015 na www.inhair.cz?

Zapojit se do soutěže a tipnout správnou odpověď je možné také na Facebooku do komentářů k soutěžnímu příspěvku. 

E-maily s tipovaným množstvím  je možné zasílat do 31 . 1. 2016. Výherce s  nejpřesnější odpovědí získá dvě plnohodnotné balení placentových ampulí Evolution CareBeauty 12 x 10 ml v hodnotě 482 Kč. V soutěžním emailu prosím uveďte následující údaje: jméno a příjmení, adresu doručení případné výhry a telefonní kontakt. Více informacích o profesionální vlasové kosmetice a správné péče na vlasy naleznete v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetiku www.inhair.cz.

Upozornění: duplicitní emailové adresy a telefonní čísla budou automaticky vymazána a žádný z duplicitního kontaktu nebude do soutěže zařazen. Tímto se snažíme eliminovat neférové soutěžící, kteří zkouší zvýšit pravděpodobnost výhry zasíláním duplicitních mailů. Bez uvedení telefonního kontaktu nebude soutěžící zařazen do soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA – VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

Lednová soutěž o dvě balení placentových ampule Evolution CareBeauty proti vypadávání vlasů je ukončena. V roce 2015 bylo prodáno celkem 16 549 ampulí Evolution CareBeauty. Z celkového počtu 193 tipů se výhercem stává pan Jan R. z Nového Hrádku. Svým tipem 16 352 je nejblíže správné odpovědi.  Výherci samozřejmě blahopřeje a všem ostatním přejeme hodně štěstí v nadcházející únorové soutěži. 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Obecná pravidla soutěže na INhair.cz

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Soutěžící musí v soutěžním emailu uvést adresu doručení případné výhry. Soutěžící musí uvést telefonní kontakt, který selektuje účastníky, kteří se zúčastnili soutěže vícekrát pod různou emailovou adresou. Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 1. 2016 do 31. 1. 2016.

Vylosování a předání cen

Následující den po skončení soutěže bude ze všech vybrán výherce s nejpřesnější odpovědí.  Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže.

Výherci budou o výhře informování elektronickou poštou. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazá

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..