Fixační formule laků ze Salerm Cosmetics pocházejí exkluzivně z výzkumných laboratoří. Udržuje účes. Laky ze Salerm Cosmetics jsou složené z jemných a lehkých mikrodifuzí, což zajišťuje dokonalou, moderní, lehkou a účinnou fixaci udržující vlas volný a hedvábný.

Salerm Hi Repair Lak na vlasy. První lak na vlasy, který dodá vašemu účesu dobrý tvar, zafixuje je, vlasy obnoví a dodá lesk. S antistatickým účinkem eliminující elektrizování vlasů. Obsahuje hydratační hedvábné složky, které obnovují vlas. Obsahuje keratinovou ochranu proti slunečním paprskům. Efekt proti vlhkosti, chrání proti slunečním paprskům. Poskytuje zdravé, pevné vlasy s objemem. Vhodný pro všechny typy vlasů a jakékoliv techniky. Dovoluje znovu poupravit účes po aplikaci.

Laca Salerm Cosmetics. Nejprodávanější lak, který poskytne vašemu účesu dobré zpevnění s extra ochrannou proti vlhkosti.Chrání vlasy jemným filmem, který účesu propůjčuje trvanlivost. Veškeré druhy vlasů a jakákoli technika. Umožňuje úpravy několik sekund po aplikaci.

Salerm Hair Spray. Nový koncept fixace se Salerm Hair Spray. Účes vydrží o 40% déle, díky novým komponentům, které odpuzují vlhkost. Velice suchá formule, která nezvlhčuje vlasy. Umožňuje dodatečné úpravy. Udržuje flexibilitu, aniž by se ztratila forma. Fixace beze zbytků. Přírodní lesk

O autorovi

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Přidej komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.