Fixační formule laků ze Salerm Cosmetics pocházejí exkluzivně z výzkumných laboratoří. Udržuje účes. Laky ze Salerm Cosmetics jsou složené z jemných a lehkých mikrodifuzí, což zajišťuje dokonalou, moderní, lehkou a účinnou fixaci udržující vlas volný a hedvábný.

Salerm Hi Repair Lak na vlasy. První lak na vlasy, který dodá vašemu účesu dobrý tvar, zafixuje je, vlasy obnoví a dodá lesk. S antistatickým účinkem eliminující elektrizování vlasů. Obsahuje hydratační hedvábné složky, které obnovují vlas. Obsahuje keratinovou ochranu proti slunečním paprskům. Efekt proti vlhkosti, chrání proti slunečním paprskům. Poskytuje zdravé, pevné vlasy s objemem. Vhodný pro všechny typy vlasů a jakékoliv techniky. Dovoluje znovu poupravit účes po aplikaci.

Laca Salerm Cosmetics. Nejprodávanější lak, který poskytne vašemu účesu dobré zpevnění s extra ochrannou proti vlhkosti.Chrání vlasy jemným filmem, který účesu propůjčuje trvanlivost. Veškeré druhy vlasů a jakákoli technika. Umožňuje úpravy několik sekund po aplikaci.

Salerm Hair Spray. Nový koncept fixace se Salerm Hair Spray. Účes vydrží o 40% déle, díky novým komponentům, které odpuzují vlhkost. Velice suchá formule, která nezvlhčuje vlasy. Umožňuje dodatečné úpravy. Udržuje flexibilitu, aniž by se ztratila forma. Fixace beze zbytků. Přírodní lesk

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..