Akné je věčné téma a bude jím asi navždycky. Trápí nejenom obličeje dospívajících, ale je problémem i mnohých dospělých. Asi jako každý, i já jsem si s ním zažila své. A pokud se mezi vámi najde někdo, kdo neví, co to znamená akné, tak mi věřte, že můžete být rádi. Nicméně já nejsem ta šťastlivkyně, a proto vám přináším doporučení na můj nejoblíbenější krém na obličej, který zároveň účinně působí i proti akné a patří k jednomu z nejefektivnějších přípravků zajišťující hydrataci, pročištění pleti a zároveň pomáhá se zbavit nežádoucích nedokonalostí, pupínků a eliminuje tvorbu akné.

Mluvím o zklidňujícím krému pro problematickou pleť od La Roche-Posay. Kosmetika La Roche Posay  se již desítky let soustředí na problematickou a citlivou pleť, protože moc dobře ví, že ne všem byly naděleny bezchybné, bezproblémové a hladké tvářičky. Na trhu se může chlubit širokou nabídkou produktů sahající od pečující, vyživující až po dekorativní, vlasovou nebo sluneční kosmetiku. La Roche-Posay je tím pravým pro citlivou pleť či problematickou pokožku, protože při výrobě kosmetiky využívá léčivého termálního pramene, který je maximálně vhodný pro tyto typy pleti.

La Roche-Posay Effaclar zklidňující a hydratační krém pro problematickou pleť a akné

La Roche-Posay Effaclar zklidňující a hydratační krém pro problematickou pleť a akné

A nyní už ke krému! Hydratační krém je součástí řady Effaclar, která je vyvinuta speciálně pro mastnou, dehydrovanou a citlivou pleť trpící akné. Zároveň však bohatě uspokojí potřeby normální pleti, tudíž se úplně všichni mohou nechat opečovávat tímto zázrakem!

Krém Effaclar je pro mě skutečným překvapením, který od jeho objevení používám každý den a velmi mi pomohl zlepšit stav mojí pleti, hydratovat a pročistit ji. Po týdenním používání mohu s jistotou tvrdit, že bílá a lehoučká textura s perfektně sestaveným a promyšleným složením je bezkonkurenčním zázrakem pro jakoukoliv pleť. Zajistí dlouhodobou hydrataci, dokonalé vyživení, neucpává póry, nezanechává mastný film a zároveň se rychle vstřebává. A pokud máte problémy s akné nebo suchou pokožkou, pak po krému sáhněte bez váhání.

La Roche-Posay Effaclar zklidňující a hydratační krém pro problematickou pleť a akné

La Roche-Posay Effaclar zklidňující a hydratační krém pro problematickou pleť a akné

Vyzkoušela jsem již desítky krémů na obličej a speciálních přípravků na akné. A ačkoliv akné mám již jen v malém množství (díky Bohu), tak jsem nenarazila na účinnější a příjemnější přípravek než právě na tento krém od La Roche-Posay. Při každodenním používání (já ho aplikuji ráno – třeba i jako podklad pod make-up, nebo večer) jsou výsledky téměř okamžitě znatelné, pleť je jemná, září čistotou a lze zpozorovat skutečnou redukci akné.

Co bych dala za to, kdybych se o tomto krému dozvěděla dříve, kdy mě akné trápilo mnohem víc! Alespoň, že o něm vím už teď a jsem si jistá, že ho z ruky jen tak nedám. Krém se stal mým věrným parťákem a doporučuji ho každému, především těm, kteří chtějí mít čistou, hebkou a svěží pokožku bez akné a nepříjemných pupínků.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..