Pozvání na poslední chvíli, party, důležité interview … Neskutečně málo času na přípravu dokonalého vzhledu? Nepanikařte a využijte produkty pleťové a vlasové kosmetiky s okamžitým účinkem. 

Lendan Beauty Flash

Okamžité a viditelné účinky rozjasňujících ampulí jsou stále preferovanější a oblíbenější produkt v kosmetickém průmyslu. Vše co potřebujete je pouze pár kapek na obličej a dekolt, které okamžitě odstraní všechny známky únavy či stresu ve všech obličejových partiích. Rozjasňujicí ampule jsou ideální pomocníkem ve chvílích, kdy potřebujete vypadat dokonale i ve chvílích maximální únavy či stresu.

Rozjasňující ampule dočasně vyplní menší linie vrásek a  nedokonalosti. Pleť působí vyhlazeně. Mezi jejich účinky také patří ohromující vliv na dlouhotrvalost následného make-upu. Jejich účinek je okamžitý díky obsahu vyplňujících polymerů, hydratačních složek a proteinů. V kontaktu s kůži tyto složky poskytují okamžitou hebkost a jas.

Rozjasňující ampule Beauty Flash od Lendanu

Lendan Beauty Flash představuje aktivní koncentrát s přírodními složkami pro okamžité navrácení krásy a vitality pokožce. Lendan Beauty Flash eliminuje projevy únavy, maskuje vrásky a propůjčuje pokožce pevnost a oslnivý jas.  Aktivní složky zaručují revitalizační účinek pokožky založený na organickém silikonu s antioxidačním účinkem, který brání vzniku volných radikálů. Zároveň zlepšuje elasticitu vrchní vrstvy pokožky a hydratuje pokožku do hloubky. Přítomná placenta zlepšuje pevnost a pružnost pokožky díky proteinům sojových aminokyselin.

Po očištění pokožky otevřete ampuli jejím rozlomením a její obsah si nalijte do dlaně. Poté jemně nanášejte sérum jemnou masáží na obličej, krk a dekolt. Účinek ampulí se projeví již po několika minutách. Pro intenzivnější účinek je vhodné aplikovat 2 až 3 ampule týdně po dobu 15 dnů.

Pro Vaše vlasy

Podívejte se na své vlasy. Přiznejme si, že upravené vlasy a dokonalý účes je korunkou krásy každého z nás. Starost o vlasy a účes je zrcadlem naší osobnosti. Stejně jako rozjasňující ampule s okamžitým efektem na pokožku existují rychlá a efektivní řešení pro péči o vlasy.

Dokonalý vzhled. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet multifunkční produkty vlasové kosmetiky, které dodají vlasům lesk a zabraní jejich krepatění. Jedním z vhodných produktů je nový Salerm 21 Express sprej na vlasy, který poskytne vlasům okamžitý a výjimečný výsledek.  Jedná se o ošetření vlasů ve formě bez-oplachového kondicionérů s efektem All in One. Tajemstvím výjimečného účinku je složení založené na hedvábných proteinech, provitamínu B5 a tekutém keratinu.

Salerm 21 Express

Mokrý efekt. Se stylingovým gelem na vlasy můžete mžikem docílit sofistikovaného účesu. Vyvarujte se ovšem aplikaci gelu v těsné blízkosti pokožky. Vynecháním gelu u kořínků vlasů podpoříte výsledný objem účesu.

Zacelení konečků. Roztřepené konečky vlasů značí nedostatečnou péči o vlasy. V nejlepším případě si nechávejte roztřepené konečky vlasů pravidelně zastřihnout. V opačném případě pravidelně používejte vhodné produkty jako jsou vlasové oleje či tekuté krystaly, které dočasně zničené konce zacelí.

Více lesku. Matné vlasy jsou synonymem otevřené kutikuly vlasů, která neodráží světlo. Vlasům navrátíte lesk, pokud docílíte uzavření kutikuly vlasů, čímž podpoříte odraz světla od povrchu vlasů. Pro zvýraznění lesku použijte vhodný produkt uzavírající šupinky kutikuly vlasů.

Svažte vlasy do culíku a vyražte ven. Pokud jste v časové tísni nebo nemáte po ruce vhodné produkty vlasové kosmetiky nepanikařte. Cop nebo drdol zvedne vlasy z obličeje. Přidáním vhodných a vkusných vlasových doplňků dodáte účesu nádech půvabu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..