LENDAN laboratoře představily INFINITIME, kompletní ucelenou řadu produktů s anti – age efektem založenou na vysoké koncentraci aktivních látek bojujících proti hlavním příčinám stárnutí pokožky.

Lendan Infitime

LENDAN INFINITIME je konečnou odpovědí, pro všechny ty, kteří vyžadují produkty pleťové kosmetiky s anti-age efektem s viditelnými a především dlouhodobými účinky.

Kompletní omlazující ošetření

Mocná koncentrace účinných látek vybraných zejména pro boj s příznaky stárnutí obsahuje chaluhy (Ambre Oceane) s podobnými účinky jako Dehydroepiandrosteron (DHEA, tzv. hormon mládí) a dále obsahuje přírodní extrakt jestřabiny nachové (Tephrosia purpurea), který napomáhá stimulovat tvorbu beta-endorfinů (hormonů štěstí. Tyto dvě základní složky spolu s dalšími účinnými látkami vyhlazuje pleť a vyplňuje vrásky. LENDAN INFINITIME je pleťová kosmetika pro viditelné, spolehlivé a především dlouhodobé výsledky.

Pleťová kosmetika LENDAN INFINITIME bojuje proti degenerativním účinkům buněk pokožky v průběhu času. Zlepšuje pevnost a soudržnost pokožky, čímž obnovuje její vitalitu a mladistvý vzhled. Jeho inteligentní složení na bázi aktivních látek vyplňuje a redukuje, dlouhé a hluboké linie a vrásky.

Proces stárnutí

Stárnutí je proces průběžných změn ve struktuře pokožky, který začíná běžně od 35. roku života. V průběhu stárnutí pokožky dochází k buněčným změnám, které mají za následek degeneraci kožních buněk. Příznaky i projevy stárnutí jsou u každého z nás velmi individuální a těžko předvídatelné.

Chronologické stárnutí pokožky je způsobené plynutím času a je významně ovlivněno vnějšími faktory jako je životní styl, škodlivé účinky UV záření (tzv. stárnutí Sluncem) a postupným ochabnutím obličejových svalů, které způsobují mimické vrásky a linky (dynamické stárnutí).

Faktory způsobující stárnutí pokožky

Existuje celá řada faktorů, které hrají významnou roli v procesu stárnutí pokožky. Faktory stárnutí pokožky můžeme dle jejich původu rozlišit na vnitřní (genetické, hormonální a nutriční) a vnější (životní prostředí, toxicita, dráždivé látky). Přímé důsledky těchto faktorů se nevyhnutelně projevují na pokožce: 

– Tvorbou jemných linií a vrásek.

– Ztrátou tónu pleti.

– Suchostí pokožky a jejím nepřirozeným pnutím.

– Vznikem stařeckých skvrn.

– Unavenou a nudně vypadající pleti bez barvy. 

Jak a kde působí LENDAN INFINITIME?

Tvarující polymery a interferenční pigmenty vyhlazují svrchní vrstvu pokožky a redukují nedokonalosti a vrásky. Texturizační polymery působí okamžitě po kontaktu s vrchní vrstvou pokožky (Stratum Corneum). Pokožce dodají jemný sametový pocit. Interfereční pigmenty podporují jemný rozptyl světla, čímž pleť rozjasní a viditelně omladí.

Sojový extrakt (Phytosan) působí jako biologický štít buněk chránící buňky před škodlivým UV zářením. Díky intenzivní ochraně před škodlivým slunečním zářením chrání před ztrátou energie a stimuluje regeneraci kožních buněk, čímž zastavuje předčasné stárnutí pokožky. Zároveň podporuje tvorbu kolagenu, který propůjčuje pokožce pevnost.

Mořský plankton (extrakt Artemia salina) probouzí buňky a obnovuje strukturu a vitalitu pleti. Podporuje mladistvý vzhled.

Aktivní antioxidační komplex založený na výtažcích z hroznového vína a vitamínu E působ jako  účinný koktejl proti volným radikálům. Antioxidanty chrání pokožku před oxidačním stresem.

Čistý kvasnicový extrakt stimuluje a utěsňuje hranici mezi pokožkou (epidermis) a škárou (dermis). Zlepšuje vyživení pokožky a posiluje kotvící systém pokožky ve škáře.

Extrakt z hnědých řas, chaluch (Ambre oceane) je bohatý na isoflavony mořského původu se stejnými účinky jako tzv. hormon mládí DHEA. Extrakty mají silný vyhlazující účinek na pleť, pomáhají redukovat viditelné a hlubkové vrásky a linie pleti.

Aktivní látky Lendan Infinitime

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..