Dobrý den.

chtěla jsem se zeptat, jestli byste mi mohli poradit nějaké vlasové přípravky. Moje vlasy jsou kudrnaté, krepaté, rozlítané, konečky roztřepené … Rozpuštěné se nosit nedají (mám je jako čarodějnice :-)). Vlasy nebarvím, žehličku a fén používám jen výjimečně. Děkuji mockrát za radu.

S pozdravem Monika 🙂

 Dobrý den Moniko,

Vlnité vlasy jsou co se úpravy týče velmi komplikované, snad nejkomplikovanější ze všech. Doporučujeme používat výhradně přípravky, které jsou určeny pro vlnité vlasy. Například šampón a balzám Cotril Creative Walk Curl jsou u našich zákazníků velmi oblíbené produkty. Šampón a balzám se maximálně snaží ustálit rozlítané a nepoddajné vlasy. U velmi krepatých vlasů se ovšem s největší pravděpodobností neobjedete bez přípravku, který se z vlasů neoplachuje. Do roztřepených konečků a vlasových délek doporučujeme vtírat vlasové oleje, nebo tzv., tekuté krystaly. Zákazníci na našem e-shopu rádi nakupují tekuté krystaly Young JAM. Tyto krystaly jsou docela těžké a dokáží vlasovou strukturu pěkně uhladit. Pokud jsou Vaše vlasy náchylné na zatížení, například rychle se mastí, doporučujeme místo vlasových olejů požívat vlasové krémy, které jsou lehčí a vlasy tolik nezatíží. Pro podporu vlnitých vlasů je možné aplikovat loknovač Cotril Creative Walk YO.

Pokud jsou Vaše vlasy spíše jemné a nemáte výrazné problémy se zacucháváním vlasů, je možné používat keratinovou pěnu Azalea T.Q. Pěna se nanáší do suchých nebo vlhkých vlasů a následně se zafixuje, a účes se vytvaruje, fénem nebo vlasovou žehličkou. Pro tvrdé vlasy pěnu zpravidla nedoporučujeme. Je to ovšem velmi individuální a každému zákazníkovi tzv. „sedne“ něco jiného. Pevně věříme, že jsme pro Váš typ vlasů vybrali správné produkty vlasové péče.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..