ŠŠampón a balzám na vlasy s proteiny z unikátní kolekce Zlaté řady od Salerm Cosmetics je ideální kombinace kosmetiky na vlasy pro všechny typy vlasů. Šampón i balzám je ideální kombinace obzvláště po technických zásazích, jako je barvení vlasů, melírování, popř. chemické narovnávání.

Proteinový šampón ze Salerm Cosmetics obsahuje přírodní hydrolyzovaný keratin, který je schopný regenerovat kapilární strukturu vlasového vlákna do hloubky vlasů poškozených nebo po technickém zásahu.

Balzám s proteiny od Salerm Cosmetics navíc obsahuje speciální komplex kolagenu, který usnadňuje rozčesávání, hydratuje vlasy a eliminuje elektrizování vlasů. Vlasům dodá ztracený objem, lesk a hebkost. Kombinace účinných látek posiluje slabé a křehké vlasy, dodává jim vitalitu a zabraňuje jejich poškození. Pravidelná aplikace kombinace šampónu a balzámu s proteiny dovolí vašim vlasům maximálně vyniknout.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..