Pravidelná a kvalitní péče o pleť je alfa omegou krásné, zářivé a vitální pokožky bez známek stárnutí nebo jiných nedokonalostí. Stres, uspěchaný životní styl, všude přítomný smog, nečistoty a jiné polutanty negativně ovlivňují kvalitu, pružnost a celkovou krásu naší pleti a pokožky. Ač se trendy neustále mění, tak krásná, zdravá, pružná a jasná pokožka bez vrásek a akné bude vždy IN a COOL.

Akné

Nevzhledné začervenalé pupínky, které se zpravidla vytvářejí v oblasti tváře nebo zad jsou typické zejména pro pubertální jedince. Akné nás ovšem ve větší či menší míře doprovází během celého života. Akné je mnohdy velmi frustrující a může mít i negativní vliv na psychiku a sebevědomí. Silné projevy neléčeného akné mohou mít trvalé následky v podobě jizviček. Další formou akné jsou tzv. černé tečky, které se zpravidla vyskytují na nose, čele, bradě nebo tvářích. Tato forma akné zpravidla během života samovolně nevymizí.

Na trhu existuje nespočet kosmetických přípravků, které zaručují bezchybnou pleť bez akné a černých teček. Ošetření akné je ovšem velmi specifická a individuální záležitost. Akné není vhodné léčit svépomocí doma, ale je vždy lepší se poradit s dermatologem nebo zkušenou kosmetičkou. Pouze na míru ušitá péče může přinést kýžený výsledek.

Péče o oční okolí

Říká se, že oči jsou okny do duše. Oční okolí je velmi specifická oblast obličejové partie, která vyžaduje individuální péči. Oční okolí je nejnáchylnější na vznik vrásek, tmavých kruhů a otoků v podobě váčků. Unavené oční okolí nám zbytečné přidává na věku i v případě bezchybné pleti ostatních obličejových partií.

Žádanou procedurou v kosmetických salónech je mikromasáž očního okolí, která pleť osvěží, zamezí prohlubovaní vrásek a nevzhledných tmavých kruhů pod očima a také redukuje váčky pod očima. Oční okolí je po masáži uvolněné, prokysličené a díky působení pečujících složek profesionální kosmetiky také ošetřené a vyživené. S masážemi očního okolí není vhodné otálet. Pokud zpozorujete první známky stárnutí očního okolí, neváhejte a objednejte se na svou první mikromasáž očí. Prevence je v tomto případě velmi důležitá.

Ženská krása

Detox pokožky a mysli

Jak jsme již nastínili výše. Každý den na naši pleť a pokožku útočí smog, nečistoty, volné radikály a další jiné polutanty, které sehrávají ve stárnutí pleti silnou úlohu. Každodenní agrese napadá přirozenou hydrataci pokožky a snižuje tvorbu kolagenu. Pleť chřadne, je unavená a s projevy stárnutí. Navíc bylo prokázáno, že stres a psychické napětí a nerovnováha jsou odpovědné za předčasné stárnutí pleti. Pokud chceme dosáhnout na perfektně vypadající pleť a pokožku, je nejenže důležitá správná a kvalitní péče, ale také psychická pohoda.

Díky detoxikační masáži je možné z těla a kůže odplavit nahromaděné nečistoty. Účinky detoxikační masáže jsou nejenže prospěšné pro naši pokožku, ale také pro psychickou pohodu a uvolnění celého těla a mysli. Detoxikační masáž je spojením očistné kúry a relaxace. Detoxikační masáž bychom měli podstoupit alespoň 1-2x ročně.

Kosmetický salón Praha

Všechny výše uvedené procedury a mnoho dalších je možné podstoupit v kosmetickém studiu v Praze LAVANDE. V tomto studiu krásy naleznete profesionální kosmetičky, které zajistí velmi kvalitní kosmetickou proceduru s příjemným a individuálním přístupem ke klientovi. V kosmetickém salónu je možné zakoupit také profesionální produkty pleťové kosmetiky. Pokud hledáte kosmetiku v Praze, která obsahuje vysoký podíl aktivních složek, je studio LAVANDE tou správnou volbou. Kosmetický salón Praha LAVANDE můžeme doporučit.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..