MySalon představuje šampón poslední generace profesionální vlasové kosmetiky, vyvinutý speciálně pro uspokojení náročných požadavků zákazníků na narovnání vlasů a ochranu vlasů před teplem.

Šampón MySalon Alisador Protector Termico je určen pro snadněji vyhlazení a vyrovnání krepatých a nepoddajných vlasů. Šampón účinně chrání vlasy před teplem při žehlení a foukání vlasů. Šampón obsahuje hydrolyzovaný přírodní keratin, který pomáhá vyhladit a narovnat vlasy a eliminovat krepatění vlasů.

Keratinový vyhlazující šampón MySalon Alisador Protector Termico neobsahuje průmyslově vyráběné sulfáty a je tak šetrný k vašim vlasům a pokožce, narozdíl od běžné kosmetiky z drogérií. Šampón obsahuje účinné látky, které následně chrání vlasy před poškozením teplem při žehlení nebo foukání vlasů.

Pro co nejlepší účinek keratinu a ochranných aktivních látek se doporučuje vždy během mytí nechat šampón na hlavě několik minut působit a následně řádně opláchnout.

MySalon Šampón Alisador Protector Termico Pro vyhlazení vlasů s keratinem bez sulfátů

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..