Zdravím Vás,

na vašich stránkách jsem viděla jeden výrobek na který bohužel nejsou nikde žádné recenze. Nemá silikony, doufám že ani sulfaty. Aplikace vypadá velmi lehce. Jaký je váš názor a jaké máte ohlasy na ošetření Azalea T.Q.? Dále se chci zeptat, zda nijak nezmění mou barvu vlasů? A jestli je lepší keratinovou kúru aplikovat před a nebo až po barvení? Dle návodu se má pěna aplikovat denně po dobu 7 dnů. Je nutné každý den vlasy umýt, dát pěnu, vyfoukat a suché vyžehlit? Nevymyje se při každém mytí keratin z vlasů?

Děkuji moc za odpověď.

S pozdravem Kučerová

Dobrý den Kateřino,

Keratinové ošetření Azalea T. Q. je naší novinkou pro rok 2014, která byla v České republice představena teprve před pár dny. Z tohoto důvodu Vám zatím nemůžeme poskytnout reference od zákazníků. V současnosti jsme jediným dovozcem a prodejcem kosmetiky Azalea Cosmetics. Jak již název sám o sobě vypovídá (Tratamenti Queratina) jedná se o produkt určený pro kompletní obnovu a regeneraci vlasového vlákna založenou na keratinu. Keratinová kúra je vhodná zejména pro jemné, křehké a silně poškozené vlasy. Pěna neobsahuje silikony, parabeny, alkohol a ani sulfáty. Sulfáty jsou pěnící čistící látky (tzv. tenzidy) obsažené především v šampónem. Aplikace pěny je velmi jednoduchá a rychlá. Pěnu je možné aplikovat na vlhké i suché vlasy. Pro lepší absorpci keratinu do vlasového stonku doporučujeme aplikaci na vlhké vlasy. Vlasy nejdříve umyjte šampónem jako obvykle a jemně vysušte ručníkem. Následně naneste do délek vlasů dostatečné množství keratinové pěny. Pro důkladnou distribuci můžete vlasy několikrát pročesat hřebenem se širokými zuby. Nyní pomocí žehličky či fénu a kulatého kartáče vlasy vysušíte do sucha. U velmi poškozených a jemných vlasů je vhodné aplikovat pěnu každý den po dobu 7 dnů, následně pro udržení efektu postačí aplikace 1 -2 x týdně.

Pěna Azalea T.Q. neobsahuje přírodní ani chemická barviva, tudíž se nemusíte obávat změny barvy vlasů. Složení pěny je navíc navrženo tak, aby uzavíralo vlasové šupinky, což podporuje stálost keratinu a barvy barvených vlasů. Barvení vlasů je bezesporu silný chemický zásah a vlasy si po něm určitě zaslouží patřičnou péči. Z tohoto důvodu doporučujeme aplikaci keratinu po barvení vlasů. Keratinové ošetření je i možné aplikovat před barvením vlasů. Výrobce nezjistil žádné kontraindikace, které by ovlivňovaly barvící proces.

Před prvním použitím pěny T.Q. doporučujeme vlasy řádně umýt a tím je připravit na keratinovou kúru. Je důležité, aby vlasy byly čisté a zbaveny veškerých nečistot a zbytků stylingových produktů. Případné zbytky silikonů a jiných filmogenních složek by mohly zamezit proniknutí keratinu do trhlin vlasového vlákna. Použijte šampón bez obsahu silikonů, ovšem s obsahem sulfátů, který zajistí dokonalé umytí vlasů.

Pokud po první aplikaci T.Q. již nepoužijete další produkt vlasové péče s obsahem silikonů (gely, laky, vosky, masky, kondicionéry, olejíčky, fluidy), nemusíte na druhý den vlasy opět mýt a pěnu T.Q. stačí nanést do suchých vlasů a poté vyfoukat nebo zažehlit. Zda produkt silikony obsahuje, se dozvíte z jeho složení, nejčastěji se jedná o cyclopentasiloxane, dimethicone, amodimethicone. V opačném případě je nutné vlasy opět řádně umýt, aby byly prodyšné a připravené na další dávku keratinu.

Keratin je v přípravku T.Q. aktivován a zafixován teplem. Tím je velmi znesnadněno jeho případné vymývání. U velmi pórovitých a poškozených vlasů ovšem k částečnému vymytí keratinu přeci jen dojde. Ale právě z tohoto důvodu je celý keratinový proces navržen na sedm dní. Každá další dávka keratinu posiluje tu předcházející a tím je zajištěna maximální efektivita ošetření.

Azalea T.Q. Keratinová pěna


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..