Italská společnost Edelstein doplňuje řadu produktů Keratin Structure (šampón, maska a fluid) o další produkt keratinového ošetření vlasů Keratin Structure Reconstructive KIT. Intenzivní kúra vlasy regeneruje, posiluje, hydratuje a vyplňuje trhliny ve vlasovém stonku. Navíc bez formaldehydu a zažehlování! Maximálně šetrná péče pro uhlazení nepoddajných a krepatých vlasů. Kúru jsme pro vás vyzkoušeli a zde jsou výsledky.

Keratin Structure Reconstructive Kit

Jak již samotný název napovídá, kúra je založena na keratinu. Keratin je přirozená základní stavební jednotka vlasu. Jakmile dochází k poškozování vlasů, keratin se z vlasů ztrácí a vlasy chřadnou. Pro obnovení krásy a vitality vlasů je nezbytné keratin doplnit zvenku.

Keratin Structure Reconstructive Kit se skládá ze dvou samostatně balených sáčků. První sáček „Fluid“ obsahuje aminokyseliny keratinu (které vyplní i ty nejmenší trhliny ve vlasovém stonku) a makadamiový olej pro hydrataci vlasů. Druhý sáček „Boost“ pak za pomoci hydrolyzovaného keratinu umocní a znásobí výsledný efekt celého ošetření. Po smíchání obou sáčků získáte velmi jemnou krémovou pěnu o objemu 24 ml s příjemným kokosovým aroma.

Jak používat

Vlasy nejdříve zbavte nečistot jejich umytím. Ideálně se šampón Keratin Structure. Šampón nejenže vlasy šetrně, ale důkladně umyje, ale také navíc podpoří následnou intenzivní kúru Keratin Structure Reconstructive Kit. Po umytí vlasy jemně vysušte ručníkem.

Keratin Structure Reconstructive Kit kúra

Do plastové misky přidejte celý obsah obou dvou sáčků. Velmi energicky smíchejte až do vzniku jemné pěny. Použít můžete klasický štětec na barvení vlasů, popř. speciální štětec MedaVita pro aplikaci pečujících vlasových přípravků.

Takto vzniklou pěnu nanášejte ještě do vlhkých vlasů. Největší pozornost zaměřte na nejvíce poškozené partie vlasů, do kterých produkt vmasírujte. Následně pročešte a nechejte působit 15 minut. Poté vlasy opláchněte vodou. Šampón již nepoužívejte.

Keratin structure pěna

Konečný styling je již na vás. Vlasy můžete nechat volně uschnout, pro objem vyfoukejte fénem v předklonu nebo pro uhlazený efekt je možné vlasy vyžehlit. Složení kúry navíc vlasy chrání proti vysokým teplotám fénů, vlasových žehliček nebo kulem.

Testujeme

Modelka je majitelkou dlouhých a spíše jemnějších vlasů. Podstupuje poměrně agresivní formu zesvětlování vlasů, které tak trpí suchostí a třepením konečků. Vzhledem k délce vlasů byla použita dvě balení intenzivní kúry Keratin Structure Reconstructive Kit, celkem tedy 48 ml. Před aplikací byly vlasy umyty keratinovým šampónem Keratin Structure. Po 15 minutách působení byla kúra smyta bez použití šampónu a vlasy byly vyfoukány v předklonu. Vlasy nebyly žehleny ani nikterak stylizovány. Výsledkem byly uhlazené, lesklé, hebké a snadno upravitelné vlasy.

keratin structure před a po

Tip: Pro maximální kosmetický efekt doporučujeme do roztřepených konečků nanést bezoplachový fluid Keratin Structure

Verdikt

 • Snadná a rychlá aplikace
 • Velmi dobré výsledky již po prvním použití
 • Keratin nemusí být zafixován teplem
 • Neobsahuje formaldehyd
 • Efekt uhlazených vlasů zpravidla vydrží do dalšího mytí
 • Obsahuje jak hydrolyzovaný keratin, tak také aminokyseliny keratinu
 • Chrání proti krepacení vlasů
Keratin Structure: Oprava vlasů
Účinnost85%
Jednoduchost aplikace90%
Spokojenost s výsledkem90%
Vůně90%
Výdrž balení10%
Celkové hodnocení
 • Snadná a rychlá aplikace
 • Výsledky již po prvním použití
 • NEfixuje se teplem
 • Neobsahuje formaldehyd
 • Chrání proti krepacení vlasů
 • S keratinem a minokyselinami keratinu
73%Overall Score
Reader Rating: (40 Votes)
40%

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..