Kdo netouží po hřebenu, který si rychle poradí s každou kudrlinkou a neposedné vlasy za pár vteřin zkrotí v krásné kadeře? Kartáče Tangle Teezer jsou řešením! Pokud jste ještě neměli tu čest je poznat, je mi ctí, že mohu být první, která vám představí tyto úžasné pomocníky, na něž již roky nedám dopustit.

Když jsem ještě o podivných barevných kartáčích neměla potuchy, byla jsem s klasickým hřebenem vcelku spokojená. Ale občas se mi stalo, že si hřeben nedokázal poradit s příliš zacuchanými vlasy, nebo mu to trvalo moc dlouho. A společně s mánií ohledně úžasných Tangle Teezerů, která se rozmohla u mých přátel, jsem se tedy nechala nalákat a jeden si odhodlala pořídit.

Tangle Teezer v porovnání s běžným kartáčem

Tangle Teezer v porovnání s běžným kartáčem

Nemohla jsem udělat lepší rozhodnutí! Do té doby jsem nevěděla, o co všechno přicházím, ale použít kartáč, který mi nejdřív přišel spíše jak pro psí chlupy než pro lidské vlasy, bylo krásným překvapením a úlevou zároveň. Už jsem se nemusela trápit se zdlouhavým česáním, které vlasům mnohdy spíše ublížilo a poškodilo je.

Kartáč Tangle Teezer Compact Gold Rush a Tangle Teezer Mango Orange

Kartáč Tangle Teezer Compact Gold Rush a Tangle Teezer Mango Orange

Tento krasavec je ale rychlý – stačí jen párkrát přejet vlasy a za pár sekund máte hotovo! Lze ho použít jak na mokré, tak i suché vlasy. V menším balení s krytkou je ideální na cestování neb do kabelky. V tomto zlatém provedení si žádá pozornost všech okolo, o čemž jsem se přesvědčila už mnohokrát. Nejen tedy, je praktickým pomocníkem, ale je také chloubou na pohled.

Kartáč Tangle Teezer Compact Gold Rush

Kartáč Tangle Teezer Compact Gold Rush

Ale ojedinělý design není to hlavní, o co se Tangle Teezer může opřít. Kartáče se pyšní právě svou funkčností, jednoduchostí a rychlostí. Česání s nimi je bezbolestné a příjemné, protože speciálně rozvržené štětinky mají schopnost se ohýbat nad zacuchanými místy. Zároveň je česání i velmi příjemnou záležitostí, protože tyto štětinky vám jemně masírují citlivou pokožku hlavy.

Detail kartáče Tangle Teezer Compact Gold Rush

Detail kartáče Tangle Teezer Compact Gold Rush

Co víc si přát? Myslím, že na lepší kartáč na vlasy už pravděpodobně nenarazím, protože pochybuji, že by nějaký výrobce mohl přijít s něčím lepším. Proto Tangle Teezer doporučuji naprosto všem – ať už zástupcům pohlaví mužského či ženského, na krátké i dlouhé vlasy, rovné i kudrnaté… Tangle Teezer je vhodný skutečně na všechny typy vlasů, skvěle padne do ruky, a tak se s ním pohodlně manipuluje a hlavně rychle a efektivně pročeše vlasy bez jejich ničení.

Detail kartáče Tangle Teezer Compact Gold Rush

Detail kartáče Tangle Teezer Compact Gold Rush

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..