Během posledních deseti let došlo k výraznému pokroku v objasnění genů, které kódují proteiny lidského vlasového folikulu. Byly zaznamenány pokroky v charakteristice keratinů lidského vlasu a také došlo k objasnění přidružených keratinových proteinů KAPs, které se na kvalitě vlasů podílejí velkou měrou.

Proteiny jsou základ vlasů a z širokého hlediska rozlišujeme dva typy proteinů:.

  1. proteiny intermediálních filament (známe jako keratin) a
  2. proteiny asociované keratinem (KAPs).

Proteiny asociované keratinem KAPs (Keratin-Associated Proteins) jsou bohaté na cystein, který vzniká během přeměny vlasových buněk v keratinová vlákna. Cystein je jednou z aminokyselin keratinu a podílí se na tvorbě silných a pevných vlasů. Cystein je také zodpovědný za kvalitu a počet disulfidických můstků, které v kvalitě a odolnosti vlasů sehrávají velmi důležitou roli.

Salerm Cosmetics KAPs Filler

Revoluci keratinových procedur představuje Salerm Cosmetics v podobě KAPs Filler Smoothing Therapy. Produkty řady KAPs Filler jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, jehož cílem bylo dosáhnout průlomu v oblasti keratinových procedur, které v současnosti existují. KAPs Filler současně vykonává dvě akce: První zajišťuje hladký efekt a druhá opravuje poškozené vlasy. Výsledkem jsou lesklé vlasy s přirozenou elasticitou bez krepacení.

Benefity Salerm KAPs Filler

  • Dočasně vylučuje zvlněnou a kudrnatou strukturu vlasů bez použití agresivní chemie.
  • Snižuje krepatost a nepoddajnost kadeří.
  • Opravuje poškozené vlasy a navrací jim přirozené vlastnosti.

Salerm KAPs Filler pracuje s keratinem na úrovni jeho jednotlivých aminokyselin. Ty jsou schopny snadněji proniknout do kůry vlasů a tím umožňuje obnovit původní kvalitu vlasového stonku. Jednou z těchto aminokyselin je cystein, který dokáže definovat hladkou strukturu a zároveň posiluje pevnost vlasů. KAPs Filler zároveň obsahuje vysoce kvalitní ceramidy, které nově získaný keratin utěsní a uzavře ve vlasovém vláknu. Vlasy se tak stávají lesklejší, pevnější a odolnější.

Pro koho je KAPs Filler určen

Kosmetická řada KAPs Filler je všeobecně určena pro všechny osoby, které chtějí zlepšit kvality vlasů. KAPs Filler je dočasný vyhlazovací vlasový rebuilder, jehož efekt trvá až 3 měsíce. Záleží na kvalitě a stavu vlasů a také na způsobu dodržování následné péče. Jedná se o profesionální ošetření výhradně prováděno v kadeřnických salónech. Aby ovšem i domácnosti nebyly o toto unikátní ošetření ochuzeny, připravuje Salerm Cosmetics udržovací a pečující přípravky KAPs Filler pro domácí použití.

Salerm KAPs Filler

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..