28.října 2658/155, Ostrava – Mariánské Hory, 709 00

Kadeřnictví Gabriela Ostrava

Stylové kadeřnické studio nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty. Profesionálně vyškolený personál se kompletně postará o Váš nový vzhled. Nabízíme nové trendy střihů, jak pánských, tak dámských, a samozřejmě také barvení. Naší předností je příjemné prostředí a poradenství v oblasti image. Po návštěvě našeho kadeřnictví se budete cítit jako znovuzrození.

Na délce záleží, a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou už si nemusíte dělat hlavu. Nabízíme dámské, pánské i dětské stříhání. Stále sledujeme nové trendy v tomto oboru a snažíme se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Profesionální personál je připraven Vám vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle Vašich představ.

Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí vaší osobnosti a my se staráme o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. Pouze profesionální a vstřícný personál vám může tento komfort nabídnout. Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

Barvení
Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů.

Provozní doba:

Pondělí: 07:00 – 19: 00

Úterý: 07:00 – 19: 00

Středa: 07:00 – 19: 00

Čtvrtek: 07:00 – 19: 00

Pátek: 07:00 – 19: 00

Sobota: Zavřeno (dle domluvy)

Neděle: Zavřeno

Orientační ceník

Mytí: 23 – 28 Kč

Stříhání: 90 – 200 Kč

Účes: 70 – 200 Kč

Svatební účes: 300 – 650 Kč

Žehlení: 80 – 100 Kč

Trvalá: 230 – 400 Kč

Barvení: 230 – 410 Kč

Melír: 350 – 750 Kč

Kontakt:

Kontaktní osoba: Gabriela Harvánková

Mobil: (+420) 737 514 641

Email: g.harvankova@email.cz

WWW: www.gabka.webnode.cz/

Adresa:

Kadeřnictví Gabriela

28.října 2658/155, Ostrava – Mariánské Hory, 709 00

[map id=674]

 

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..