Kadeřnictví FRAMESI,  Dr. Martínka 1590/6, Ostrava – Hrabůvka, 700 30

Kadeřnictví FRAMESI Ostrava

Provozujeme kadeřnické studio. Nabízíme stříhání, barvení, melírování a přeliv vlasů. Používáme vlasové přípravky značky Framesi. Specializujeme se na společenské a svatební účesy. Zajišťujeme ošetření vlasů mikrokamerou včetně poradenství.

Framesi nabízí pestrou škálu kosmetických přípravků na vlasy. Společnost Framesi byla založena v roce 1945 v Miláně a svou činnost již od svého počátku zaměřila především na kvalitu. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty, žádné testy na zvířatech a především velký respekt ke zdraví vlasů, to je filozofie Framesi. Speciální vlasové přípravky značky Framesi jsou vyvinuty pro ošetření vlasů a vlasové pokožky a v současnosti Framesi distribuuje do více než 80 zemí světa přes 200 druhů svých výrobků. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost.

Provozní doba:

Pondělí: 08:00 – 20: 00

Úterý: 08:00 –  20: 00

Středa: 08:00 –  20: 00

Čtvrtek: 08:00 –  20: 00

Pátek: 08:00 –  20: 00

Sobota: 08:00 –  20: 00

Neděle: 14:00 –  20: 00

Kontakt:

Mobil: (+420) 777 782 254

E-mail: info@solaria-shark.cz

WWW: www.solaria-shark.cz

Adresa:

Kadeřnictví FRAMESI

Dr. Martínka 1590/6,Ostrava – Hrabůvka, 70030

OD Špalíček

[map id=2080]

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..