Kadeřnictví D&K Style, Dr. Maye 468/3, Ostrava – Mariánské Hory, 709 00

Kadeřnictví D&K Style Ostrava

Nabídka služeb pánského, dámského a dětského kadeřnictví. Provádíme společenské a svatební účesy.

Zdravé vlasy jsou základem vaší krásy a každodenního úspěchu. Svěřte proto své vlasy nám s vědomím, že o ně bude dobře postaráno s maximální péčí a kvalitní kosmetikou Echosline, Revlon, AlterEgo společnosti Primavera ANDORRANA. Své služby nabízíme dámským, pánským a dětským klientům pro každý den i společenské události jako jsou svatby, taneční a jiné.

Provozní doba:

 

Orientační ceník

Mytí: 25 Kč

Stříhání: 90 – 140 Kč

Účes: od 200 Kč

Svatební účes: od 450 Kč

Žehlení: 60 – 80 Kč

Trvalá: 180 – 390 Kč

Barvení: 240 – 390 Kč

Melír:  od 250  Kč

Kontakt:

Kontaktní osoba: Dagmar Šindlerová

Mobil: (+420) 603 798 631

Email: jakubsindler@centrum.cz

Kontaktní osoba: Kateřina Pifková

Mobil: (+420) 776 006 668

WWW: www.dnkstyle.cz/

Adresa:

Kadeřnictví D&K Style

Dr. Maye 468/3, Ostrava – Mariánské Hory, 709 00

[map id=712]

 

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..