Kadeřnictví Broadway, Horní 1492/55, Ostrava – Hrabůvka.  700 30

Kadeřnictví Broadway

Kadeřnictví Broadway vzniklo v roce 2004 a brzy se stalo velmi vyhledávaným, neboť naše kadeřnice jsou odbornice ve svém oboru. Nejenže vám vlasy upraví podle vašich představ, ale rády vám poskytnou poradenství ohledně vašeho účesu. Našim cílem je, aby od nás všichni odcházeli spokojeni a rádi se zase vraceli.

– Náš profesionální tým kadeřnic se pravidelně školí a navštěvuje Kadeřnické show. Již mnoho let spolupracujeme s firmou Wella, patřící mezi špičky na trhu. Dále také pracujeme se značkou Dusy a Davines. Z Welly nabízíme též široký sortiment zboží na prodej, protože vlasy je vhodné ošetřovat kvalitní kosmetikou i doma. 

– Kadeřnictví Broadway je v Ostravě velmi vyhledávané, proto je nutností se předem objednat. Nabízíme moderní a útulné prostředí, kde vás přivítají příjemné a stále dobře naladěné kadeřnice. Občersvení, jako několik druhů kávy, čaj, voda je u nás samozřejmostí a zcela zdarma. Kávu obstaráváme čerstvě praženou. V návaznosti na kadeřnické služby si můžete zajít také na masáže, kosmetiku, řasy, a nebo si nechat udělat manikúru, nebo gelové nehty

Provozní doba:

Orientační ceník

Kontakt:

Mobil: (+420) 731 152 352

Mobil: (+420) 603 521 580

E-mail: nehtybroadway@seznam.cz

WWW: www.kadernictvi-broadway.cz

Adresa:

Kadeřnictví Broadway

Horní 1492/55, Ostrava – Hrabůvka.   700 30

[map id=839]

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..