Bez kabelky neudělá žena ani krok. Nosí ji do práce, na nákupy, s přáteli a na všechna další možná místa, která vás jen napadnou. Pro různé příležitosti nosí jiné barvy, tvary, velikosti, avšak v každém z těchto případů o vás vaše zavadlo dokáže ledacos prozradit. Pojďme se nyní podívat, co všechno o vás vaše kabelka může říct.

Barva

V podstatě nezáleží na tom, zda se jedná o klasickou kabelku, dámskou koženou peněženku, batůžek či kabelku přes rameno. Ženy mají tendenci vybírat si kabelky stále podle jednoho vzorce. Nejvíce toho však dokáže odtajnit právě barva.

Jste zastánci klasických přírodních barev, jako jsou hnědá, černá a šedá? Tyto barvy vyjadřují, že máte rády jistotu, řád a určitá pravidla. Experimentování nejde s vaší povahou ruku v ruce a radši vsázíte jen na to, co je opravdu jisté.

Naopak ženy, které preferují výrazné barvy, jsou často velmi přátelské, komunikativní, společenské a otevřené všem možnostem.

KABELKA DOKÁŽE MLUVIT ZA VÁS

Velikost a tvar

Velká kabelka často signalizuje, že se jedná o velmi pracovitou a praktickou ženu, která tuto velikost volí právě proto, že se do ní ledacos vejde. Malé tašky většinou nosí ženy, které se snaží vždy působit maximálně reprezentativně.

Tvar kabelky o vás zase dokáže prozradit, zda jste žena, která ztělesňuje styl a eleganci, praktičnost, či konzervativnost.

Styl nošení

Ženy upřednostňující kabelky s delším popruhem, které se dají nosit přes rameno, ukazují, že jsou uvolněné a často také velmi neopatrné. Zatímco ty, které nosí kabelku zavěšenou na ruce bývají lidmi vnímány jako silné ženy, které je potřeba respektovat.

Házíte si kabelku přes rameno, i když nepotřebujete zrovna mít volné ruce? Říká se, že ženy tímto způsobem zakrývají svou postavu, protože se cítí podřazené a nemají příliš velké sebevědomí.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..