Dobrý den,

prosím o radu ohledně výběru produktů: Mám barvené vlasy na blond, cca po ramena, jemnější, mírně vlnité, nyní suché, lámavé. Používám Kerastase – zelenou řadu, ale už jaksi neúčinkuje, vlasy jsou stále suché. Četla jsem výborné recenze na vaše produkty a ráda bych je vyzkoušela. Napadá mě toto: Salerm šampón s proteiny, Salerm Keratin Shot maska, Salerm Leave-in kondicionér, Biokera Arganový olej případně Hair Repair maska. Můžete mi poradit, který produkt vybrat?

Děkuji

S pozdravem

Eva

Dobrý den Evo,

pro jemné a poškozené vlasy Vám jednoznačně můžeme doporučit šampón Salerm s proteiny. Jemné vlasy díky absenci silikonů nezatíží a sulfáty z vlasů odstraní nahromaděné zbytky stylingových přípravků. Tím vlasy dokonale připraví na ozdravnou kúru.

Maska Salerm Keratin Shot Deep Impact Plus není pro jemné vlasy příliš vhodnou volbou. Silná koncentrace keratinu může jemné, lehce vlnité vlasy zatížit. Posléze by mohly působit zplihlým dojmem.

Kondicionér Salerm 21 Leave-in má tu výhodu, že je možná aplikace různými způsoby. Pokud jsou Vaše vlasy porézní, aktivní látky kondicionéru rychle pronikají do hloubky vlasu, kde jej vyživí. V tomto případě je kondicionér možno použít jako klasicky oplachovou masku. Pokud ovšem vlasy nejsou v relativně krátkém okamžiku schopny absorbovat dostatečné množství aktivních látek, je výhodné kondicionér 21 použít jako bezoplachovou péči. Malé množství produktu vetřete do vlasů a necháte během dne aktivní látky působit. Zároveň tím ochráníte vlasy před negativními vlivy okolního prostředí.

Arganový olej Salerm Biokera Arganology je vhodný zejména pro silně suché a narušené vlasy. Bavlníkový olej společně s Arganovým olejem zajistí, že dojde k rychlému vstřebání oleje do hloubky vlasů. Vlasy tím pádem netrpí zatížením, ani mastným dojmem. V případě oleje je ovšem nutné postupovat obezřetně. Velké dávky by mohly způsobit zplihnutí vlasů. Za vyzkoušení jednoznačně stojí i arganový olej Salerm Biokera Arganology. Doporučujeme ovšem zprvu zakoupit 10 ml vzorek a efekt arganu vyzkoušet. Nemusí sednout každému.

Vlasové oleje na vlasy Salerm Biokera Arganology a Grapeology

Vlasové oleje na vlasy Salerm Biokera Arganology a Grapeology

Salerm Maska Hi Repair je vhodná pro intenzivní zábaly, které ovšem nejsou příliš vhodné pro jemné vlasy (nebezpečí zplihnutí). V případě jemných vlasů je ovšem nutné masku používat maximálně jedenkrát týdně a dobu působení 5 minut nenavyšovat. Maska Salerm Hi Repair má tu výhodu, že je schopna v krátkém čase proniknout do struktury vlasů a následně ho zrevitalizovat. Ve Vašem případě bychom Vám doporučili používat Salerm šampón s proteiny a Salerm Leave-in kondicionér, který je možné kombinovat oplachovou i bezoplachovou péči. Uvidíte, která forma použití Vám bude více vyhovovat.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..