Asi se nemýlím, když tvrdím, že většina žen by chtěla vypadat dokonale, aniž by musely strávit hodiny líčením před zrcadlem. A už vůbec nechceme, aby si někdo myslel, že to „nic“, které nám zabralo fůru času, nám opravdu tolik času zabralo. Líčení musí vypadat hlavně přirozeně a tak, že s ním nestrávíme kopu drahocenného času. Ale jak skloubit tyto dva zapeklité problémy – aby nám líčení trvalo co nejkratší dobu, ale zároveň aby výsledný dojem stál za to?

Dobře upravené obočí je základ, o tom jsem se zmiňovala již několikrát – při mé nezapomenutelné návštěvě Benefit Brow Baru a nebo ve článku o úpravě obočí, kterou doma hravě zvládne každý. A ať už máme obočí upravené, nebo ne, tak se v každém případě můžeme poposunout o krůček dál. S rychlým, praktickým, ale zato účinným řešením přichází opět Benefit Cosmetics díky svým novinkám – dekorativním produktům, které zákaznicím šetří čas i místo v kabelce, jejich aplikace je bleskurychlá a vypadají šik. Pojďme se na ně podívat blíže!

Benefit rtěnka a duo stínů They´re Real

Benefit rtěnka a duo stínů They´re Real

Ne nadarmo se traduje, že oči jsou jedno z prvního, co vás na lidech zaujme a kam hned směřujete svůj pohled. Začnu proto s představením dua očních stínů They´re Real!, které mám v nahnědlém odstínu Bombshell Brown. Co jsem omrkla další odstíny v nabídce, tak si upřímně myslím, že všechny budou stejně jako ten můj díky univerzální nude barvě vypadat přirozeně, podtrhnou a zvýrazní oči a rozzáří obličej.

Duo stínů They´re Real - odstín Bombshell Brown

Duo stínů They´re Real – odstín Bombshell Brown

Zároveň s nimi jde vytvořit jednoduché a méně výrazné líčení na běžné nošení, ale na druhou stranu lze silnější vrstvou docílit i nepřehlédnutelného, podmanivého, nestárnoucího a tolik oblíbeného kouřového efektu. Oční stíny They´re Real! mě dostaly do kolen už při prvním použití. Začalo to pouhým otevřením minimalistického, vtipného a přesto malého balení, které je nesmírně praktické, stejně jako stíny samotné.

Součástí nerozbitného zevnějšku (několikrát vyzkoušeno) je jak speciální houbičkový aplikátor, tak i kvalitní zrcátko, které nijak nezkresluje obraz a odráží skutečnou realitu, což se u menších zrcátek vidí málokdy. Za to patří Benefitu další palec nahoru! A pak už nezbývá zmínit nic jiného než to, oč tu běží – o duo očních stínů, které má lichotivou barvu a díky promyšlenému aplikátoru skrz naskrz se oba odstíny bez problému nanesou na oční víčko v cuku letu jedním tahem.

A co je možná ještě lepší než rychlost celkového líčení (které zabere pár desítek sekund), tak to je výdrž, která je absolutně bezkonkurenční. Stíny mi, přestože je mám na sobě kolikrát v tenké vrstvě a nepoužívám pod ně bázi, vydrží na víčkách celý den, a to i když sportuji. I po dvanácti hodinách vypadají krásně a až večer, po celém dni nošení, lze zpozorovat malinký „sesun“ do ohybů kůžičky, ale to je téměř nepostřehnutelné.

Duo očních stínů mě tedy potěšilo do maximální míry a já je můžu všem horlivě doporučit. Určitě budou dobrou volbou i pro ty z vás, kdo na stíny moc nejste – ať už proto, že jste méně šikovné, nebo na líčení očí nemáte čas. Ale hlavní přednosti této chytré krabičky vám zaručí, že si ji zamilujete! Vždyť stíny They´re Real! byly stvořeny k tomu, aby uspořily čas, aplikace byla co nejjednodušší a efekt co nejkrásnější a nejpreciznější. A to také vše do poslední kapičky splňují.

Jako druhý zkrášlující produkt vám přiblížím rtěnku They‘re Real! double the lip, která je k sehnání v osmi barevných variacích. Jakýkoli z veselých odstínů dodá rtům zářivou barvu, objem, lesk a polo-matný efekt. Pohodlný aplikátor ve tvaru kapky v sobě obsahuje nejen rtěnku, která rty vyplní, ale také konturu, která definuje okraj rtů a tím je ohraničí. Opět se klade důraz na účinnost a úsporu času, proto stačí jeden tah a dokonalé rty jsou hotovy!

Rtěnka They´re Real - odstín Pink Thrills

Rtěnka They´re Real – odstín Pink Thrills

Nesmím zapomenout zmínit příjemnou vůni – já jsem u hravého odstínu Pink Thrills cítila lehké a nijak dráždivé aroma višní. Co by možná ještě chtělo trochu vylepšit, to by byla výdrž, která se snižuje, pokud jíte a pijete, což každý člověk během dne normálně dělá. Ale to už je tak u rtěnek zvykem – buď si rtěnku pro zachování dokonalé a neporušené barvy během dne dokreslujete a kontrolujete, nebo si nandáte dlouhotrvající rtěnku, kterou ale večer ničím nebudete schopné odlíčit a všech stop po ní se zbavíte až za několik dnů horoucného odličování. Ta první varianta je mi ale osobně sympatičtější.

Závěrem jen dodám, že vedle již všech zmíněných předností obou dekorativních přípravků je plusem také jejich menší roztomilé balení, které navíc přežije mnoho pádů. Stíny se rtěnkou tak mohou představovat ideální parťáky na cestování, protože zaberou minimum místa, při nárazech se jim nic nestane a zastanou práci několika „sil“ navíc, takže už s sebou nemusíte tahat další stíny či konturovací tužku.

Benefit rtěnka a duo stínů They´re Real

Benefit rtěnka a duo stínů They´re Real

Rtěnka i kombinace dua stínů 2v1 mi přirostla k srdci a já tak mohu ráno za minutku vykouzlit krásný look, s kterým jsem se dříve trápila o mnoho déle. A když vůbec nestíhám, tak je jen hodím do kabelky a jdu. Je fajn mít u sebe pomocníky, na které se můžete kdykoliv spolehnout. Poslední dobou se na ně spoléhám každý den a nedám na ně dopustit! A minutku si najdu vždycky na to, abych mohla pár jednoduchými tahy vykouzlit něco krásného – něco, co vypadá, že chtělo rozhodně víc než jen „pár tahů“. Ale tohle menší tajemství přece nemusí vědět všichni, že?

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..