Pravidelná péče a údržba vlasů je nesmírně důležitá a mělo by se jí věnovat dostatek času. Různé typy vlasů a specifické problémy s vlasy a vlasovou pokožkou, jako jsou lupy nebo příliš se mastící vlasová pokožka, vyžadují různé praktiky a metody péče o vlasy. Je nesmírně důležité zvolit správnou péči, aby vaše vlasy byly zdravé a zářivé. Pravidelné mytí vlasů a jejich hydratace pomocí kondicionéru každý druhý den pomáhá udržovat vlasy čisté, zatímco vlasová kosmetika působící do hloubky pomáhá eliminovat poškození vlasového vlákna. Hloubková ošetření vlasů nejsou běžně dostupná v konzumních obchodech, ale lze zakoupit ve specializovaných internetových obchodech nebo přímo u kadeřníků.  Každodenní rozčesávání vlasů pomáhá vlasy udržet hladší a zabraňuje jejich zacuchávání.

Jak na to

1 Každý druhý den si umyjte vlasy šampón vhodným pro vaše vlasy a pravděpodobné problémy. INhair.cz může doporučit specifickou řadu šampónů Salerm Zlatá řada. Pro vlasy bez patrného projevu nějakého problému se doporučuje používat šampóny pro každodenní používání.

2 Po umytí vlasů naneste na vlasy oplachový kondicionér a nechejte působit dle návodu k použití. Obecně lze doporučit dobu působení minimálně dvě minuty. V případě příliš mastných nebo tenkých vlasů není potřeba kondicionér nanášet. INhair.cz může doporučit kondicionér Salerm 21 s inovačním složením obsahující proteiny hedvábí a provitamín B5.

6 Každý den pravidelně své vlasy rozčesejte. Použijte pouze hřeben s širokými zuby. Zabráníte tím zacucháním vlasů.

4 V případě kudrnatých nebo suchých vlasů pravidelně používejte hloubkové ošetření vlasů. Hloubková maska na vlasy pomáhá minimalizovat poškození vlasů a vlasy hydratuje a dodává jim hebkost a hladkost. Na mastné či tenké vlasy není potřeba používat žádnou hloubkovou masku.

5 V případě barvených vlasů se nebojte specifické produkty vlasové kosmetiky určené pro barvené vlasy, které zabraňují vyblednutí a ztrátě barvy z vlasů. Vaše vlasy budou zářivé a jasné. INhair. cz může doporučit péči Salerm Color a Citric Balance.

6 Každé dva ž tři měsíce navštivte svého kadeřníka a nechte si zastřihnout roztřepené konce vlasů. Minimalizuje, tak poškození vlasů od roztřepených konečků a vaše vlasy budou vypadat zdravější

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..