Dobrý den,

prosím na jaké bázi funguje Trend Up Fast Smooth Loknovač – narovnávač vlasů od italského výrobce Edelstein? A jak dlouho efekt narovnání vlasů vydrží? Jak dlouho přípravek chrání před krepatěním vlasů? Jedná se o chemický narovnávač či něco obdobného?

Díky za odpověď. Jana

Dobrý den Jano,

přípravek Trend Up Fast Smooth od italského výrobce Edelstein je stylingový produkt. Produkt je je založen na silikonové bázi, která umožňuje vyhladit nepoddajné a polétavé vlasy. Nejedná se ovšem o permanentní narovnávač vlnitých vlasů, který by byl založen na chemické změně struktury vlasů. Tento produkt je vhodný k uhlazení krepatých vlasů a jemně vlnitých vlasů, které potřebují usměrnit a získat požadovaný tvar.

Protože přípravek neproniká hluboko do struktury vlasového vlákna, efekt uhlazených vlasů zpravidla vydrží 24 hodin, případně do dalšího šampónování. K permanentnímu narovnání vlasů doporučujeme návštěvu profesionála, protože se jedná se o chemický proces, který by měl být pod kontrolou kadeřníka.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..