Kadeřnictví Irena Melounová, Spojů 835/2 , Ostrava – Poruba, 708 00

Irena Melounová Ostrava

Nabídka holičských a kadeřnických služeb..

Provozní doba:

Pondělí: 02:00 – 14: 00

Úterý: 12:00 – 19: 00

Středa: 12:00 – 19: 00

Čtvrtek: 08:00 – 14: 00

Pátek: 07:00 – 13: 00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Orientační ceník

 

Kontakt:

Kontaktní osoba: Irena Melounová

Mobil: (+420) 603 480 762

 

Adresa:

Kadeřnictví Irena Melounová

Spojů 835/2 , Ostrava – Poruba, 708 00

[map id=726]

 

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..