Tisková zpráva. Salerm Cosmetics v rámci rozšiřování sortimentu o pečující a dekorativní kosmetiku uvede na trh intenzivní krém na ruce s prebiotiky. Prebiotický krém na ruce od Salerm Cosmetics je díky svému vysoce hydratačnímu a regeneračnímu účinku speciálně určen pro profesionální kadeřníky a kosmetičky. Krém je vhodný pro extra hydrataci, obnovu a ochranu silně namáhaných rukou.

Složení na bázi aktivních prebiotik podporuje růst, rovnováhu a činnost kožní mikroflóry. Obnova kožní mikroflóry je nezbytnou prevencí šíření choroboplodných zárodků a bakterií. Prebiotika na bázi směsi jogurtu a inulinu omezují růst bakterií a podporují rozvoj mikroflóry nezbytných pro zdravou pokožku rukou.

Prebiotický krém na ruce Salerm

Prebiotický krém na ruce Salerm

Mezi další aktivní látky patří urea, glycerin, sodík, allantoin, bambucké máslo či bisabolol.  Urea neboli močovina napomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a aktivně zabraňuje vzniku mozolů. Glycerin propůjčuje hebkost a hydrataci. Sodík je jedním z nezbytných minerálů lidského organizmu. Nedostatek sodíku se projevuje dehydratací. Allantoin s léčivými účinky je získáván z rostlin, např. aloe vera. Bambucké máslo je bohaté na živiny, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny, které pokožku vyživují a hydratují. Bisabolol působí protizánětlivě a má silné zklidňující účinky. Nezapomeňte nás sledovat, již brzy přineseme více informací.

(Tisková zpráva, zdroj Salerm Cosmetics)

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..