Den matek se nezadržitelně blíží, je tady už tuto neděli 14. 5., což je za necelý týden. A každý moc dobře ví, jak čas rychle utíká a jak je někdy těžké vybrat pravý dárek. Je to ještě o to těžší, když ho sháníte na poslední chvíli. Ale jelikož maminky přece nechceme o nic ochudit a naopak bychom jim měli udělat co největší radost, chtělo by to sehnat nějakou menší pozornost. A řekněme si to na rovinu: kterou ženu nepotěší kosmetika? Je to sice věčná klasika, ale má k tomu své opodstatněné důvody.

Obchodníci jsou si toho také vědomi, a proto k tomuto svátku pořádají různé akce a mají speciální nabídky. I internetová parfumerie Notino se na maminky připravila a nabízí mnoho různých dárků, speciálně vybraných ke Dni matek. Nikdo je nemusí hned kupovat, ale proč se alespoň nenechat inspirovat jejich doporučeným výběrem? Já jsem omrkla jejich nabídku dárků a přináším svých 5 favoritů:

Parfém je osvědčenou volbou, která nikdy nikoho nezklame. A když to bude slavná Chloé, o které sní snad každá žena, úspěch je 100% zaručen.

Chloé parfémovaná voda pro ženy

Chloé parfémovaná voda pro ženy

Kvalitní řasenka od Collistaru v působivém zlatavém obalu také není vůbec špatný nápad. Notino ji pro maminky dokonce zlevnilo, což je jedinečná příležitost, jak zakoupit oblíbenou luxusní kosmetiku Collistar, aniž by vám to úplně provětralo peněženku.

Collistar Mascara Infinito řasenka pro objem a natočení řas

Collistar Mascara Infinito řasenka pro objem a natočení řas

Je libo rovnou dárkový set? To není žádný problém – zajímavě vypadá např. pečující kosmetická sada od Artdeca, ve které najdete tělové mléko, sprchovou pěnu a hydratační krém na ruce.

Artdeco Asian Spa Deep Relaxation kosmetická sada

Artdeco Asian Spa Deep Relaxation kosmetická sada

A co takhle něco praktického, co ušetří místo v kabelce? Ekonomické balení uvítá každá maminka s otevřenou náručí! Mě se zalíbil skvěle promyšlený rozjasňovač TheBalm Mary – Lou Manizer, který zároveň slouží jako oční stín i zvýrazňovač.

theBalm Nude Tude paleta očních stínů se štětečkem

theBalm Nude Tude paleta očních stínů se štětečkem

Líčení není nikdy dost, a proto mým posledním tipem není nic jiného, než nude paletka očních stínů, taktéž od společnosti TheBalm.

theBalm Nude Tude paleta očních stínů se štětečkem

theBalm Nude Tude paleta očních stínů se štětečkem

 

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..