Řešení pro poškozené, lámavé, pórovité a dehydratované vlasy díky hedvábným proteinům s provitamíny B5 uvnitř liposomů, které desetkrát zvyšují svůj efekt. Vylepšená formule, která hydratuje, chrání a pracuje jako maska na vlasy s efektem 2 + 1 podle způsobu použití. Pomocí vývoje na bázi hedvábných proteinů s provitamínem B5 dodává vlasům lesk a navrací vitalitu.

Dle způsobu použití dosáhněte požadovaného výsledku:
Hydratační: Po umytí naneste množství masky Salerm 21 o velikosti oříšku, vetřete masku do vlasů. Neopomeňte ji dobře vetřít do konečků a poškozených oblastí. Neoplachujte. Vlasy pročešte.

Maska: na velmi poškozené vlasy naneste 5 až 10 ml. Nechte působit po dobu 5 minut. Opláchněte a učešte.

Ochrana: abyste zabránili lámání vlasů při zacuchání, naneste množství o velikosti oříšku na
suché vlasy, které následně pročešte.

Salerm 21: Bez-oplachový kondicionér nebo hloubková maska s okamžitým účinkem

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..