MedaVita představuje exkluzivní novinku zrozenou ze síly hvězdných olejů. MedaVita Huile d’Etoile. Formule bohatá na vzácné a blahodárné složky, které dodají vlasům oslnivý lesk a krásu. Celou řadu MedaVita Huile d’Etoile doprovází velmi vzrušující a opojná vůně.  

Lesk a jas je způsoben odrážením světla od kutikuly vlasů. Oslnivě lesklé vlasy jsou nepřehlédnutelné. Jsou znamením krásy a velmi často jsou spojovány se zdravými vlasy. Lesk a jas vlasů je závislý především na správné péči. Jakékoliv vlasy mohou být oslnivě lesklé a zářivé. MedaVita Huile d’Etoile představuje světelnou koupel. Kromě zářivě oslňujícího lesku dodá MedaVita Huile d’Etoile také extrémní hebkost a jemnost. MedaVita Huile d’Etoile dodá vlasům nový šarm a smyslnost.

Složení celé řady MedaVita Huile d’Etoile je založeno na bohaté kombinaci směsi olejů, které patří mezi ty nejlepší z nejlepších. Olej Sacha Inchi (Plukenetia volubilis seed oil) pochází z oblasti peruánské Amazonie. Díky svému enormně vysokému obsahu omega-3, omega-6 a omega-9 kyselin patří mezi nejlepší přírodní olej. Moringový olej (Moringa oleifera seed oil) vyhlazuje a chrání vlasy, navrací vlasům plnost a vitalitu. Moringový olej má silné hydratační účinky. Taktéž dlouhodobě chrání  vlasy před UV zářením, volnými radikály a  vlhkostí okolního prostředí. Olej ze zemních mandlí nebo také tygřích ořechů (Cyperus esculentus root oil) revitalizuje a vyživuje vlasovou strukturu do hloubky. Šáchorový olej nemastí a  vlasy budou ultra lehce rozčesatelné. Olej ze lněných semínek (Linum usitatissimum seed oil) má silné revitalizační a hydratační účinky. Vysoký obsah aktivních látek chrání proti krepatění vlasů a podporuje jejich jemnost a hebkost.

Olejová péče na vlasy MedaVita Huile d´Étoile

Intenzivní olejové ošetření MedaVita Huile d’Etoile Oleum di Luce Trattamento Intensivo

Intenzivní olejové ošetření MedaVita Huile d’Etoile vychází ze starověkého rituálu oplachu vlasů v elixírech s vysokou koncentrací čistých olejů.  Tajemství krásy vlasů tkví v zabalení vlasů a jejich obklopení čistými oleji, které dodají vlasům zářivý lesk, hloubkovou výživu a podporují jejich plnost. Exkluzivní kombinace oleje Sacha Inchi, moringového oleje, oleje ze zemních mandlí (tygří ořechy) a ze lněného oleje chrání před dehydratací a propůjčují vlasovému vláknu oslnivý intenzivní lesk.  Olejová péče je vhodná pro všechny vlasy bez známek života.

Intenzivní olejové ošetření MedaVita Huile d´Étoile Oleum di Luce Trattamento Intensivo

Intenzivní olejové ošetření MedaVita Huile d´Étoile Oleum di Luce Trattamento Intensivo

Rozjasňuje – vyživuje – navrací plnost  – chrání – vyhlazuje – zjemňuje.“

Šampón MedaVita Huile d’Etoile di Oli Inebriante pH 5.5

Opojný olejový šampón MedaVita Huile d’Etoile s vyváženým pH jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku a navrací rovnováhu. Šampón MedaVita Huile d’Etoile s obsahem vzácných olejů dodá vlasům extrémní jas a hebkost. Olejový komplex na bázi oleje Sacha inchi, moringového oleje,  lněného oleje a oleje z tygřích ořechů je nejen bohatý na antioxidanty, ale dává vlasům extrémní jas a výživu. Díky obsahu pantenolu šampón chrání vlasy a napomáhá obnovit jejich přirozenou lipidovou bariéru a zabraňuje jejich dehydrataci. Formule obohacená o komplex Amino Concentree povzbuzuje a prodlužuje prozařující účinky šampónu. Olejový šampón MedaVita Huile d’Etoile je vhodný pro všechny typy vlasů.

Opojný olejový šampón MedaVita Huile d'Etoile

Opojný olejový šampón MedaVita Huile d’Etoile

Navrací rovnováhu – jemně čistí – vyživuje – chrání – zjemňuje – rozjasňuje.“

Maska MedaVita Huile d’Etoile di Oli Illuminante pH 3.0

Iluminační maska na vlasy MedaVita Huile d´Étoile přináší vlasům okamžité zjemnění bez zatížení. Výsledkem budou jemné a hebké vlasy s nepřehlédnutelným leskem. Synergický účinek vzácných olejů (olej Sacha Inchi, moringový olej, olej z tygřích ořechů a lněný olej) vlasy hloubkově vyživí a dodá jim oslnivý jas a lesk. Komplex olejů je obohacen o bambucké máslo karité a glycerin poskytuje vlasovému vláknu hloubkovou hydrataci a ochranu před ztrátou přirozené vlhkosti. Maska je vhodná pro všechny typy vlasů.

Iluminační maska na vlasy MedaVita Huile d´Étoile

Iluminační maska na vlasy MedaVita Huile d´Étoile

„Pečuje – výživuje – rozjasňuje – chrání – jemnost – ultra lehká rozčesatelnost“
http://www.inhair.cz/home/1260-medavita-huile-d-etoile-olej-na-vlasy-olio-aureo.html#

Multi – aktivní ampule MedaVita Huile d’Etoile Oleo-lift Rigenerante Multi-attivo pH 3.5

Olejový elixír v ampulích MedaVita Huile d’Etoile s multi aktivním účinkem podporuje plnost vlasového vlákna a jeho pružnost. Olejový koncentrát podporuje přirozený lesk vlasů a navracím jim extrémní jemnost. Pantenol a Allantoin podporují a zesilují účinky olejového koncentrátu bez zatížení.

Multi - aktivní ampule MedaVita Huile d'Etoile Oleo-lift Rigenerante Multi-attivo pH 3.5

Multi – aktivní ampule MedaVita Huile d’Etoile Oleo-lift Rigenerante Multi-attivo pH 3.5

„Zářivost – svěžest – relaxace – regenerace – pružnost – ochrana – hebkost“

Rozjasňující olej Huile d’Etoile Olio Aureo

Olej na vlasy MedaVita Huile d’Etoile Olio Aureo přináší vlasům sametovou texturu pro okamžité rozjasnění vlasů. Vlasy budou hebké, jemné a oslnivě zářivé. MedaVita Huile d’Etoile Olio Aureo se okamžitě vstřebává a nezanechává zbytky. Olej usnadňuje rozčesávání vlasů, navrací vlasům poddajnost, zabraňuje krepatění a podporuje intenzitu barvy barvených vlasů. Kombinace exkluzivních olejů Sacha Inchi, moringy, šáchoru a lnu garantuje maximální lesk a hloubkovou výživu. Olej je vhodný pro všechny typy vlasů.  Olej lze aplikovat v případě potřeby i několikrát denně.

Iluminační olej na vlasy MedaVita Huile d'Etoile

Iluminační olej na vlasy MedaVita Huile d’Etoile

„Zářivost – oslnivý lesk – hebkost – jemnost – ochrana“

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..