Po minulém velmi obsáhlém, poněkud rozsáhlém článku na úžasný a nejlepší LUSH, a to konkrétně vlasovou péči, vám dnes opět přináším podobný článek. Tentokrát se bude jednat o přiblížení šampónu a balzámu na vlasy, které jsou cenově dostupné pro všechny. Avšak slibuji, že recenze bude stručná, ale zato výstižná. Jdeme tedy rovnou na to!

Šamponů nikdy není dost, takže se vyplatí si pořídit rovnou velké balení. Co takhle vyzkoušet šampon na podporu růstu vlasů, který přírodní kosmetika Hristina nabízí ve velkém balení 400 ml za příznivých 230,- Kč? Je vhodný pro všechny typy vlasů, hydratuje, posiluje, vyživuje, ale především urychluje a podporuje růst vlasů a posiluje vlasová vlákna, takže vlasy jsou potom silnější, pevnější a delší.

Šampon je vyroben skutečně ze samých přírodních a chemicky nijak nezávadných ingrediencí – jmenuji např. avokádový, ricinový a olivový olej, aloe vera, rozmarýn… Šampon krásně pění, vytváří bohatou, krémovou a nadýchanou pěnu. Má intenzivní, pronikavou a dlouhotrvající bylinkovou vůni, která je velmi příjemná a poněkud trochu zvláštní, nicméně kombinace a výsledná vůně obsažených ingrediencí je krásně uklidňující.

Hrstina péče o vlasy

Hristina péče o vlasy

Balzám – kondicionér je k dostání za 125,- Kč. Tento konkrétně je vhodný opět pro všechny typy vlasů a zaručuje jejich velký objem. Osahuje pouze rostlinné, výživné oleje, blahodárné extrakty z bylin a další cenné přírodní složky. Svěží vůně mi lehce připomíná klasický pánský sprchový gel, čehož jsem se zprvu zalekla, ale ve vlasech ve výsledku převládá jen vábivá vůně, která rozhodně není pánská (což je mi tak trochu záhadou).

Oba produkty jsou moc fajn, vlasy pozvednou, vyživí a především jim dodají lesk a obrovský objem – po aplikaci jsem měla vlasy jednou tolik vzdušnější a cítila jsem se skvěle! Kromě přidání objemu je jejich silnou stranou rozhodně prodloužení nemaštění vlasů – mě vlasy vydržely krásně zářivé, načechrané a nemastné o jeden den déle než normálně, což považuji za úspěch. A dalším důležitým aspektem je po použití šamponu a následně kondicionéru celková velmi intenzivní vůně, což jsem já vřele uvítala, ale chápu, že to někdo nemusí mít v oblibě.

Detail šampónu Hrstina

Detail šampónu Hristina

Hristina mě opět velmi potěšila! Doporučila bych ji každému, kdo by se rád poohlédl po přírodní, avšak ne drahé kosmetice, která je velmi účinná. Jsem přesvědčená, že s jejich produkty bude každý spokojený!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

One Response

  1. Marketa

    O tomto šamponu jsem ještě neslyšela. Určit vyzkouším, protože ricinový olej na vlasy zbožňuji. Odkdy ho používám, tak mi velmi zhoustly. Ale o vlasy je třeba se starat i stravou a příjmem dostatkem minerálů, nejen kosmetikou. Mnoho nápadů beru z různých blogů.

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..