Kdo z nás ještě neslyšel, dovolím si tvrdit, o fenoménu gelových nehtů, gel laků, gel laků na nehty za pomocí UV lampy? Určitě všichni. Měla jsem možnost vyzkoušet a otestovat poměrně horkou novinku české kosmetiky MOJE a tím není nikdo jiný než gel lak na nehty!

Tyto laky jsou dostupné v různých, bohužel ne mnoha barvičkách, ale za velmi příznivou cenu, a to 49,- Kč. Já jsem nikdy gel lak nezkoušela, ani manikúru za pomocí lampy. Nějak mi to přijde zbytečně moc zdlouhavé a nevěřím tomu. Ale když jsem dostala do rukou gel lak, který se používá bez lampy, nemohla jsem se dočkat, až ho vyzkouším a zjistím, co je přesně zač. Hned ze začátku mi bylo jasné, že se výsledek tohoto gel laku nemůže rovnat manikúře za pomocí lampy. To prostě nejde a je to snad všem jasné. Nicméně rozdíly mezi tímto GEL lakem a normálním lakem jsou!

MOJE gelový lak na nehty

MOJE gelový lak na nehty

Aplikace – lak se nanáší krásně, štěteček je spíše tlustší, ale mě se s ním manipuluje skvěle. Já vždy nanáším 4 vrstvy laku – nejdříve podkladovou bázi (lak, který nehet vyživuje a chrání před barevným lakem), poté dvě vrstvy mého zvoleného laku a nakonec jednu vrstvu top coatu (vrchního laku, který vše sjednotí a prodlouží celkovou výdrž manikúry). Tento samý postup jsem opakovala i nyní a poté jsem už jen čekala na výsledky a kdy se lak začne odlupovat. Ale dočkala jsem se překvapivého výsledku – lak vydržel přese všechno mytí nádobí a jiné ruční práce více jak pět dnů neporušený, což je myslím docela úspěch.

Největší předností gel laků značky MOJE je rozhodně vysoká schopnost krytí – barevné odstíny jsou krásně syté, takže stačí klidně jen jedna vrstva. Laky také rychle zasychají, ale především dlouho vydrží, minimálně pět dnů bez problému. Což si myslím, že je za 49,- Kč slušné. Tak proč se příště nezkusit poohlédnout po levnější variantě laků, třeba po těch, které nabízí firma MOJE? Myslím si, že zrovna tyto laky jsou jejich TOP produkty, jedny z nejlepších, které se jim opravdu povedly.

MOJE gelový lak na nehty

MOJE gelový lak na nehty

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..