Již před nějakou dobou jsem na internetu narazila na chválu londýnské kosmetiky Freedom. Ale protože jsem tehdy měla doma kosmetiky přebytek, udržela jsem se a dekorativku Freedom odložila do budoucna. Nedávno jsem však sháněla oční stíny, a při vzpomínce na Freedom byl výsledek jasný hned – paletka zářivých stínů Pro Shade & Brighten Stunning Rose putovala za mnou!

Tato veselá paletka plná zlatavých stínůpřirozených barvách poskytuje vše, co jen od takovéhle menší paletky můžete chtít. Najdete v ní nejen 6 růžovo-hnědých stínů (některé s blyštivými třpytkami!), ale i rozjasňovač, který vám projasní tvář a celkově rozzáří obličej.

Paletka Pro Shade & Brighten Stunning Rose je díky své menší velikosti skvělá na cesty

Paletka Pro Shade & Brighten Stunning Rose je díky své menší velikosti skvělá na cesty

Součástí balení je i jednoduchý pěnový aplikátor, který sice já osobně nevyužívám (můj oblíbený štěteček je přeci jen štěteček), ale věřím, že na cestách se mi tento malý pomocník bude hodit. Cestování, to je hned další důvod, proč se mi tato paletka tolik líbí – sama o sobě je menší, padne tak akorát do ruky, téměř nic neváží a vejde se snad kamkoliv. Tyto vlastnosti z ní dělají skvělého parťáka na cestování, kdy, jak všichni moc dobře víme, každé volné místečko v tašce přijde vhod. Když k tomu navíc přičtete i to, že paletka obsahuje také rozjasňovač, není co řešit!

Osobně jsem s kosmetikou Freedom moc spokojená, první dojem na mě díky Pro Shade & Brighten Stunning Rose paletce udělala bezvadný a já už teď pokukuji po něčem dalším… Stíny jsou perfektní, vydrží celý den, nepráší, mají opravdu nádherné barvy a dají se kombinovat všemi možnými způsoby. Proto s nimi za chviličku vykouzlíte jak silnější líčení (např. kouřové stíny), tak i ne tolik výrazné líčení očí pro každodenní nošení. Za sebe mohu paletku jedině doporučit. Navíc je díky příznivé ceně 80 Kč snadno dostupná.

Náhled na jednotlivé odstíny paletky Pro Shade & Brighten Stunning Rose

Náhled na jednotlivé odstíny paletky Pro Shade & Brighten Stunning Rose

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..