Ve dnech 4., 5. a 6. října 2016 proběhla v kulturním domě Akord v Ostravě exkluzivní série workshopů zakončená velkolepou vlasovou show Salerm Cosmetics. Součástí workshopů byla prezentace nových technik barvení a střihů pod vedením hlavního technologa Salerm Cosmetics, pana José Antonia Lopeze z centrály Salermu v Barceloně. Součástí školení byla také realizace společenských účesů paní Lenkou Sládkovou (technolog Salerm Cosmetics pro ČR), u kterých dominovaly módní pletené copy. Zároveň byly také představeny nové barvy na vlasy Biokera Natura, které nejenže vynikají díky sníženému obsahu amoniaku, ale zejména pak obsahem 6 cenných olejů pro krásu a vitalitu vlasů. O modelky se během třech dnů staral tým kadeřníků a technologů pod taktovkou ředitelky společnosti Salerm Cosmetica Profesional CZ, s.r.o., paní Gabriely Espin. Školení bylo poutavé, zajímavé a zejména pak přínosné pro rozvoj kadeřnického umu. Celému týmu SALERM tleskáme!

Workshop Salerm & José Antonio Lopez 4. 10. 2016

Biokera Natura Color barva na vlasy

Barvy na vlasy Biokera Natura Color rozšiřují sortiment vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics. Salerm Biokera Natura Color jsou bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu, se sníženým obsahem amoniaku a obsahují pouze certifikované organické rostlinné oleje, které chrání vlasové vlákno během procesu a po barvení. Výsledkem bude dokonalá intenzivní, dlouhotrvající a brilantní barva s perfektním krytím i šedivých vlasů.

 

 

Workshop SALERM & JOSÉ ANTONIO LOPEZ úterý 4. 10. 2016

Workshop SALERM & JOSÉ ANTONIO LOPEZ úterý 4. 10. 2016

Workshop Salerm & José Antonio Lopez 5. 10. 2016

Workshop SALERM & JOSÉ ANTONIO LOPEZ středa 5. 10. 2016

Workshop SALERM & JOSÉ ANTONIO LOPEZ středa 5. 10. 2016

Hairshow Salerm & José Antonio Lopez  6. 10. 2016

Vlasová proměna modelky Pavlíny

Vlasová proměna modelky Andrei

Vlasová proměna modelky

Vlasová proměna modelky

Vlasová proměna modelky

Vlasová proměna modelky

 

Společenské účesy

Pánský střih

Hairshow SALERM & JOSÉ ANTONIO LOPEZ čtvrtek 6. 10. 2016

Hairshow SALERM & JOSÉ ANTONIO LOPEZ čtvrtek 6. 10. 2016

Již nyní se těšíme na další vlasovou show pod taktovkou Salerm Cosmetics. Kompletní fotoreport je k dispozici na stránkách facebookového profilu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..