Dne 27.3.2017 proběhlo v Ostravě v Domě kultury Akord školení semi-permanentních crazy barev Salerm Colors HD. Nové crazy barvy jsou k dispozici v 9 odstínech Fantasy a v 5 fluorescenčních odstínech Fluor, které se rozzáří pod UV světlem. Barvy neobsahují amoniak a díky magnetickému efektu vydrží až 45 mytí. Kadeřnickou SHOW plnou barev provázela školitelka Jana Padrnosová a hlavní technoložka společnosti Salerm Cosmetica pro Českou republiku Lenka Sládková. Děkujeme paní Gabriele Espin Vilor, ředitelce společnosti Salerm Cosmetics, a celému týmu Salerm za perfektní zážitek.

Barvy Salerm HD Colors Fluor se ve tmě neonově rozzáří díky ultrafialovému (černému) světlu, které na každé správné akci nesmí chybět. K dispozici jsou odstíny: Candy Pink (sladká růžová), Green Kriptonite (zelený kryptonit), Jazzy Yellow (džezově žlutá), Mystic Blue (mysticky modrá), Orange Pumpkin (dýňově oranžová). Jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat, čímž lze dosáhnout dalších extravagantních a unikátních odstínů. Odstíny je také možné zjemnit a snížit tak jejich intenzitu přimícháním neutrálního odstínu HD Colors Clear.

Školení Salerm HD Colors 2017

Školení Salerm HD Colors 2017

Polo-permanentní barvy na Salerm HD Colors Fantasy vlasy v 9 úžasných, intenzivních a crazy odstínech pro kreativce a pro všechny ty, kteří chtějí být sami sebou. Na rozdíl od barev Fluor nemají fluorescenční účinek. Všechny ostatní benefity si ovšem zachovávají. Barvy jsou šetrné a vlasy vyživují, neobsahují peroxid a ani amoniak a díky magnetickému efektu vydří až 45 mytí. K dispozici jsou odstíny Green (zelený), Violet (fialový), Fuchsia (intenzivní růžový), Pink (růžový), Blue (modrý), Purple (nachový), Orange (oranžový), Yellow (žlutý), Red (červený).

 

Školení Salerm HD Colors 2017

Školení Salerm HD Colors 2017

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..