A B C D E F G H I L M O P R S T Z

Pyrus malus fruit extract je výtažek z plodů jabloně obecné (Pyrus malus).  Jabloň obecná patří mezi nízké okrasné opadavé dřeviny dorůstající do výšky 10 metrů. Tento nenáročný dlouholetý strom divoce rostoucí podél plotů a cest plodí plody, které jsou velké 1 až 7 centimetrů. Některé vyšlechtěné odrůdy se vysazují jako okrasné stromy v parcích a zámeckých zahradách.  Plody plané jabloně nejsou příliš chutné a velmi často až nepoživatelné. Chuť je hořká až trpká. V některých případech se používají k výrobě jablečného moštu.

Extrakt z plodů jablek jabloně obecné je bohatým zdrojem vitamínů, stopových prvků a aminokyselin. Největší podíl v extraktu Pyrus malus zaobírá kyselina jablečná. Extrakty mají keratolytické účinky, tedy jsou schopné změkčovat rohovou vrstvu pokožky. Antiseptické a fungicidní účinky zajistí maximální likvidaci parazitických hub a choroboplodných mikroorganismů. Snižuje zánětlivost pokožky a pomáhá odstranit odumřelé kožní fragmenty.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts