A B C D E F G H I L M O P R S T Z
He Hy

Hydrolyzed Silk PG-PropylMethylsilanediolCrosspolymer, vyráběný též pod názvem Protesil, je multifunkční hybridní polymer složený ze tří základních částí. Na řetězec silikonu se vážou uhlovodíkové zbytky alkyly a molekuly hydrolyzovaného proteinu hedvábí. Díky svým inovativním multifukčním vlastnostem je Protesil přidáván nejen do vlasové kosmetiky, ale je rozšířen v celém kosmetickém průmyslu.

Alkylová skupina se silikonem vytváří kolem kutikuly vlasového stonku tenkou neviditelnou vrstvu, kterou chrání vlas před poškozením externími škodlivými faktory, zatímco molekuly hydrolyzovaného proteinu hedvábí pronikají do hloubky vlasové struktury, kde ji regenerují a opravují. Na vlasech vytváří účinný ochranný film, který odráží světelné paprsky. V důsledku odrazu světla dodá vlasům hedvábný lesk, který je výraznější než u Amodimethicone nebo Dimethocone. Koeficient odrazu světla je 58 %, zatímco u Amodimethicone pouze 46 %. Díky svým silným hydratačním účinkům budou vlasy krásné, zdravé a chráněné před dehydratací. Velmi rozšířen je také v kosmetice na vlasy určené pro barvené vlasy, neboť zabraňuje ztrátě barevného pigmentu z vlasové struktury.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts